به روز شده در: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری:
سردار «اکبری» گفت: دشمن از عدم وحدت مردم سوءاستفاده و نفوذ می‌کند؛ هرچند مردم از شرایط اقتصادی و عملکرد مسئولین گلایه‌مند هستند؛ اما حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح، عمل به تکلیف و وظیفه قانونی و شرعی و حلال مشکلات کشور است.
کد خبر: ۴۶۱۸۴۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶ - 14June 2021

حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح، وظیفه قانونی و شرعی استبه گزارش دفاع‌پرس از شهرکرد، سردار «علی‌محمد اکبری» فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری، در نشست بصیرتی مهندسین بسیجی صنعت و کشاورزی، با بیان این‌که تمام مشکلات به‌وجود آمده در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و بروز جنگ تحمیلی، به خاطر عدم وحدت و انسجام داخلی پیش آمده است، اظهار داشت: خرمشهر در ابتدای دفاع مقدس به اشغال دشمن درآمد؛ چراکه انسجام نیرو‌های مسلح هنوز به‌صورت کامل شکل نگرفته بود.

وی افزود: با اراده جهادی رزمندگان، خرمشهر آزاد شد و بعد از هشت سال دفاع مقدس و صیانت از تمامیت ارضی کشور، از فتنه‌های مختلفی نیز عبور کرده‌ایم و دنیا به شهدای ما همچون حاج قاسم سلیمانی افتخار می‌کند.

ارشد نظامی استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: نیرو‌های مقاومت در نوار غزه نیز با الگوگیری از رزمندگان ما دشمن را زمین‌گیر کرده‌اند و از نظر عرصه‌های مختلف جمهوری اسلامی ایران جایگاه قدرتمندی در منطقه پیدا کرده است.

وی، گفت: ولایتمداری باعث کسب افتخارات بزرگ ما در عرصه‌های مختلف از جمله دفاعی شده است و نباید نسبت به موضوعات مهم کشور بی‌تفاوت باشیم.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) با اشاره به اهمیت انتخابات ۲۸ خرداد، توطئه‌های دشمنان برای کاهش مشارکت و حضور مردم پای صندوق‌های رأی را یادآوری کرد و افزود: هدف دشمن القای یأس و ناامیدی به مردم است؛ اما به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ما خرمشهر‌ها در پیش داریم و باید با حضور و مشارکت حداکثری خود در انتخابات، توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

وی خواسته هزاران شهید را حفظ انقلاب اسلامی و دستاورد‌های ارزشمند آن دانست و گفت: مردم سوریه قدر امنیت را متوجه شدند و در انتخابات اخیر بالای ۹۵ درصد در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و وحدت و انسجام خود را نشان دادند.

سردار اکبری خاطرنشان کرد: دشمن از عدم وحدت مردم سوءاستفاده و نفوذ می‌کند؛ هرچند مردم از شرایط اقتصادی و عملکرد مسئولین گلایه‌مند هستند؛ اما حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح، عمل به تکلیف و وظیفه قانونی و شرعی و حلال مشکلات کشور است.

وی، جمهوریت و اسلامیت را دو رکن جدایی‌ناپذیر نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و با برشمردن ویژگی‌های اصلح از منظر شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: ولایت عملی، اعتقاد حقیقی به جمهوری اسلامی و مبانی آن که جمهوریت و اسلامیت توأمان است، به‌کارگیری افراد پاکدست و پرهیز از فساد و تجملات و اشرافی‌گری، از جمله ویژگی‌های اصلح به شمار می‌روند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها