به روز شده در: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳
معاون امور‎ بین‌الملل مجمع جهانی اهل‌ بیت (ع) خبر داد؛
حجت‌الاسلام معینیان گفت: مجمع جهانی اهل بیت (ع) با بیش از سه هزار مبلغ بومی، ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور در دهه کرامت فعالیت می‌کند.
کد خبر: ۴۶۱۸۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹ - 14June 2021

برنامه‌های دهه کرامت مجمع جهانی اهل بیت (ع) در ۵۰ شهر و کشور جهانبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام محمدعلی معینیان معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل‌ بیت (ع) با اشاره به برنامه‌های مجمع جهانی اهل‌ بیت (ع) به مناسبت دهه کرامت، اظهار داشت: این مجمع همچون سال‌های گذشته فعالیت‌های خود را در ایام مناسبتی و اهل‌بیتی به ویژه ایام دهه کرامت دنبال خواهد کرد اما با توجه به شرایط کرونایی که با آن مواجه هستیم، اجرای برنامه‌ها مانند سال‌های قبل نخواهد بود.

معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل‌ بیت (ع) تاکید کرد: فعالیت‌ها و تجمعات میدانی پیروان اهل‌ بیت (ع) امسال به صورت حضوری برگزار نخواهد شد و به جای آن از ظرفیت فضای مجازی در برگزاری سمینارها و نشست‌ها استفاده خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام معینیان یادآور شد: تولیدات گوناگونی در زمینه‌های فیلم و عکس تهیه و به نخبگان، اعضای مجمع و مبلغان در کشورهای مختلف ارسال شده است تا در این ایام مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: امسال کمرنگ بودن ظاهری برنامه‌های اجتماعی را با فعالیت بیشتر در فضای مجازی جبران خواهیم کرد. ما با بیش از ۳ هزار مبلغ بومی و ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور جهان در ارتباط هستیم؛ یعنی محتواهای تولید شده برای همه این افراد ارسال شده است و در این ایام مبارک مشغول به فعالیت هستند.

معاون امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل‌ بیت (ع) خاطرنشان کرد: مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) جدا از راه‌های ارتباطی که با پیروان اهل‌ بیت (ع) در سایر کشورها دارد، خود نیز به طور مستقل امکاناتی در زمینه تولید محتوا از جمله شبکه تلویزیونی ثقلین، خبرگزاری ابنا، معاونت فرهنگی و … در اختیار دارد که تلاش‌هایی در زمینه ضبط و انعکاس برنامه‌ها، تولید کتاب، برگزاری سمینارها و … دارند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار