به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۲
امیر سیاری در نمایشگاه دستاورد‌های صنعت دفاعی وزارت دفاع عنوان کرد؛
معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: همکاری‌های صنعت دفاعی با بخش‌های غیرنظامی می‌تواند مسیر خودکفایی کشور را هموارتر و بستر مناسبی برای مانع‌زدایی از تولید در کشور ایجاد کند.
کد خبر: ۴۶۱۴۶۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵ - 12June 2021

امیر سیاریبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران از نمایشگاه دستاورد‌ها و پیشرفت‌های صنعت دفاعی در حوزه رزم زمینی بازدید کرد.

امیر سیاری در این بازدید با ابراز خُرسندی نسبت به عملکرد سازمان صنایع دفاع در سال‌های اخیر اظهار داشت: این سازمان در چند سال گذشته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در ابعاد مختلف داشته است.

وی با اشاره به وجوه ممتاز تولیدات سازمان صنایع دفاع گفت: اعتماد به تخصص و توان مهندسین و متخصصین ایرانی، هوشمندسازی، نقطه‌زنی، تحرّک و توانمندی کافی تجهیزات از جمله ویژگی‌های محصولاتی است که در این نمایشگاه مشاهده شد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در ادامه با اشاره به تنوع محصولات به‌خصوص موشک‌ها و مهمات افزود: تنوع مطلوب در موشک‌های دوش‌پرتاپ، مهمات هواپایه و زمین‌پایه و تولید سلاح‌های روزآمد توانسته است نیرو‌های مسلح را در عموم حوزه‌های رزم زمینی خودکفا کند.

دریادار سیاری در ادامه به توانمندی و تجربه بالای «ساصد» در تولید خودرو‌های تاکتیکی و نظامی اشاره و بیان کرد: آرزو می‌کنم در آینده‌ای نه‌چندان دور تمام حوزه‌های رزم از خودرو‌های تولید سازمان صنایع دفاع در ابعاد و کاربری‌های مختلف استفاده کنند.

وی همچنین با اشاره به همکاری مطلوب سازمان صنایع دفاع در حوزه‌های غیرنظامی و بازرگانی تأکید کرد: همکاری‌های صنعت دفاعی در این حوزه‌ها می‌تواند مسیر خودکفایی و استقلال کشور را هموارتر ساخته و بستر مناسبی را برای مانع‌زدایی از تولید در کشور ایجاد کند.

معاون هماهنگ کننده ارتش در پایان خاطرنشان کرد: نیرو‌های مسلح به داشتن این صنعت دفاعی و این خودکفایی در تولید تجهیزات نظامی و بازرگانی افتخار می‌کنند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها