به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
امام جمعه بروجرد:
حجت‌الاسلام حسینی گفت: نامزدهای ریاست جمهوری باید از دادن شعارهای غیر واقعی پرهیز کنند و حوزه اختیارات خود را به دقت بررسی و وعده و شعارهای آنها در تبلیغات انتخابات براساس امکانات کشور باشد.
کد خبر: ۴۶۱۳۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷ - 11June 2021

نامزدهای ریاست جمهوری از دادن شعارهای غیر واقعی پرهیز کنند

به گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، حجت الاسلام «سید علی حسینی» امام جمعه بروجرد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه  این شهرستان، اظهار داشت: نامزدهای ریاست جمهوری باید  از دادن شعارهای غیر واقعی پرهیز کنند و حوزه اختیارات خود را به دقت بررسی و وعده و شعارهای آنها در تبلیغات انتخابات براساس امکانات کشور باشد.

وی گفت: در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نباید به خاطر کسب رای بیشتر وعده‌های غیرعملی داد و زمینه بدبینی مردم را فراهم نمود.

امام جمعه بروجرد همچنین گفت: رقبای انتخاباتی باید با یکدیگر رفیق باشند و از تخریب یکدیگر پرهیز و فضایی سالم و پرشور را برای انتخاب افرادی اصلح، توانمند و کارآمد و برخوردار از نیروی ایمان و پایبند به ارزشهای دینی و اسلامی را برگزینند.

حجت الاسلام حسینی بر رعایت اخلاق و ادب انتخاباتی در برنامه‌ها و تبلیغات انتخاباتی داوطلبان شوراهای شهر و ریاست جمهوری تاکید کرد و گفت: نامزدها باید از شعارهای هنجارشکن خودداری کنند و زمینه دلسردی و کم رنگ شدن انتخابات را با هنجارشکنی فراهم نکنند.

وی اظهار داشت: در شرایط و  موقعیت حساسی قرار داریم که باید برای حفظ ارزشهای انقلاب و اسلام و دفاع از خون هزارن شهید مانند سردار سلیمانی  تنور انتخابات را گرم و با  انتخاب افرادی  اصلح، پایبند به اهداف الهی کشور را در پیشبرد اهداف یاری کنیم.

 وی ضمن گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (ع) و آغاز هفته حج و  هفته جهادکشاورزی گفت: جهاد کشاورزی منشا خیر و برکات بوده  اما در بحث مصرف بهینه از آب  نتوانسته ایم بحث آب را بهینه سازی کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها