به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها:
کاظمی گفت: رئیس جمهور آینده باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشد که چنین موضوعی باعث رضایتمندی ملت عزیزمان خواهد شد.
کد خبر: ۴۶۱۲۶۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴ - 10June 2021

رئیس جمهور آینده باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشد

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «سید حمیدرضا کاظمی» رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورا‌ها در گفت‌وگویی به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری هم از بُعد داخلی و هم به لحاظ بین‌المللی از اهمیت زیادی برخوردار است؛ لذا با حضور خود پای صندوق‌های رای باید نشان دهیم که همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی پایبند هستیم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس افزود: کشور متعلق به مردم است و قطعاً در انتخابات پیش رو هم همچون گذشته حضور پرشوری خواهند داشت، زیرا در طول تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده‌اند که هیچگاه سنگر دفاع از نظام و انقلاب اسلامی را خالی نمی‌کنند.

وی اظهار کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای دشمنان کشور را مأیوس می‌کند و راه پیشرفت کشورمان را هموارتر از گذشته خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: حضور مردم در انتخابات برای کشورمان قدرت محسوب می‌شود و در واقع باید اعلام کرد که هرچه مشارکت بیشتر باشد دشمنان دیگر به خود اجازه نخواهند داد درباره مسائل ایران سخن به میان بیاورند؛ بنابراین چنین موضوعی نقطه امیدی برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.

کاظمی به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره انتخابات اشاره و اظهار کرد: معیار‌هایی را که مقام معظم رهبری در رابطه با کاندیدا‌های انتخابات ریاست جمهوری مطرح فرمودند بسیار با ارزش هستند؛ چرا که ما به رئیس جمهوری نیازمند هستیم که دغدغه حل مشکلات کشور را داشته باشد و همه هم و غم خود را در خدمت رسانی به مردم قرار دهد.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار