به روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۲
فرمانده ناجا:
سردار اشتری با بیان اینکه پلیس زن در اجرای ماموریت‌ها در ناجا نقش بی‌بدیلی دارد، گفت: ناجا در جامعه با توجه به اهمیت ماموریت‌ها دارای جایگاه ویژه‌ای است، خصوصا پلیس زن نیز مورد احترام اقشار مختلف جامعه قرار دارد.
کد خبر: ۴۶۱۰۷۴
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳ - 09June 2021

نقش بی بدیل پلیس‌های زن در اجرای ماموریت‌ها/ ازهیچ شخص و جناحی طرفداری نمی‌کنیمبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در دیدار صمیمی با دانشجویان مجتمع آموزشی زنان پلیس با اشاره به به جذب بانوان اظهار داشت: در این خصوص بایستی براساس فرمایشات و تدابیر مقام عظمای ولایت اقدامات لازم را انجام دهیم و بانوان صرفا برای مشاغلی که مخصوص آنهاست، به کارگیری شوند.

سردار اشتری تاکید کرد: بایستی زمانی که وارد مجموعه می‌شوید جوانان انقلابی، متعهد و ولایی باشید و براساس معیار‌ها و نیاز‌ها نیز جذب و به کارگیری شوید.

قدردانی از زحمات بانوان در ناجا

این مقام ارشد انتظامی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات بانوان در ناجا گفت: فعال بودن و حضور در تمامی صحنه‌ها باعث پیشرفت در امور می‌شود پس این امر باید به نحو مطلوب انجام شود.

نقش پلیس زن

سردار اشتری در ادامه به نقش پلیس زن در ناجا اشاره و تصریح کرد: ناجا در جامعه با توجه به اهمیت ماموریت‌ها دارای جایگاه ویژه‌ای است خصوصا پلیس زن نیز مورد احترام اقشار مختلف جامعه قرار دارد؛ اما آن چیزی که مهم است باید تمامی موازین شرعی از سوی شما بزرگواران به درستی رعایت شود چرا که مسئولیت سنگینی بر عهده شما قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس در معرض آسیب و تهدید در جامعه قرار دارد، گفت: باید متناسب با محیط مراقب چالش‌ها و آسیب‌ها باشیم و این امر را مورد اهتمام قرار دهیم.

لزوم ارتقاء مهارت و توانمندی‌های دانشجویان

وی در ادامه به اهمیت مهارت‌ها و توانمندی دانشجویان نیز اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف ما رسیدن به پلیس حرفه‌ای است در واقع بایستی ماموریتی که بر عهده شما قرار می‌گیرد بتوانید به نحو احسن آن را انجام دهید؛ باید با توجه به جایگاهی که دارید مهارت‌های خود را نیز افزایش دهید.

سردار اشتری به موضوع استحکام خانواده تاکید و اشاره کرد: بانوان شاغل خصوصا شما زنان پلیس باید این امر را مورد اهتمام قرار دهید و در این خصوص کوتاهی نکنید. اگر پایه‌های خانواده متزلزل شود قطعا در انجام مطلوب ماموریت‌ها نیز تاثیرگذار خواهد بود.

انتخابات ۱۴۰۰ آینده کشور را تضمین می‌کند

وی در ادامه به حماسه بزرگ پیش رو (انتخابات ۱۴۰۰) نیز اشاره و افزود: این انتخابات برای کشور سرنوشت ساز است چرا که آینده کشور را تضمین می‌کند و اقتدار ما را در جهان و جایگاه جمهوریت و اسلامی را ارتقاء می‌دهد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید به فرموده حضرت امام خامنه‌ای عنوان کرد: ایشان تاکید دارند که شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است؛ ان شاء الله در ۲۸ خردادماه شاهد حضور پرشور شما بزرگواران خواهیم بود؛ اما انتظار ما این است که خانواده‌های خود را نیز برای شرکت در انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رای تشویق کنید.

سردار اشتری گفت: دشمن در عملیات رسانه‌ای و روانی به دنبال ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات و بی اهمیت نشان دادن آن است؛ باید تمام سعی خود را بر این بگذاریم که انتخابات پرشور و امنی را برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه امنیت انتخابات به عهده ناجا است، گفت: نیروی انتظامی با به کارگیری ۳۰۰ هزار نفر از همکاران در سراسر کشور آماده برگزاری انتخاباتی امن و پرشور است، ان شاء الله با تهیه اطلس انتخابات شاهد مشکل امنیتی نخواهیم بود.

سردار اشتری با تاکید بر مشارکت در انتخابات خاطر نشان کرد: حضور در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان و همچنین امیدواری مردم دلسوز به نظام مقدس خواهد بود.

ملاک عمل در انتخابات معیار‌های رهبری است

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه ملاک عمل در انتخابات معیار‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی است، گفت: بایستی با در نظر گرفتن معیار‌های ایشان، فردی را انتخاب کنیم که دلسوز مردم، عدالت خواه، انقلابی، جهادی، مرد میدان و عمل باشد ضمن اینکه با فساد مبارزه کند و به توانایی جوانان این کشور نیز معتقد باشد.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: باید فردی انتخاب کنیم که بتوانیم در دنیا به او افتخار کنیم ضمن اینکه آن فرد نیز بتواند در مقابل دشمنان سینه سپر کند و از منافع ایران اسلامی دفاع کند.

وی ادامه داد: همه در این لباس مقدس خدمتگزار مردم شریف ایران اسلامی و سرباز ولایت هستیم پس باید در رسیدن به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه تاکید کرد: بایستی روحیه انقلابی خود را حفظ و ارتقاء دهیم؛ حتما تحولاتی که در جامعه رخ می‌دهد را رصد می‌کنیم البته وظیفه ما امنیتی و انتظامی است، اما نسبت به مسائل سیاسی هم بی تفاوت نیستیم.

سردار اشتری در ادامه تاکید کرد: نباید اجازه دهیم که کشورعزیزمان به دست نااهلان بیفتد؛ به فرموده حضرت امام باید این نظام مقدس در دستان افرادی باشد که از خون شهدا و رشادت‌های آن‌ها پاسداری کنند.

وی همچنین گفت: نیرو‌های مسلح به هیچ عنوان از هیچ شخص و یا جناحی طرفداری نمی‌کنند؛ همه ما پیرو خط ولایت هستیم.

سردار اشتری همچنین تصریح کرد: همه شما بزرگواران مُبلغ نیروی انتظامی هستید پس بایستی به وظایفی که به عهده شما گذاشته شده است آشنا باشید و با توانمندی بالا وارد میدان شوید.

سردار اشتری گفت براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته بحمداله امروز اعتماد مردم به پلیس ارتقاء یافته است که باید قدردان باشیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار