به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۸
اخبار دفاعی در هفته‌ای که گذشت
برگزاری رزمایش گسترده «بیت‌المقدس» با حضور نیروهای چهارگانه ارتش، هشدار ناوشکن ایرانی به هواپیماها و ناو جنگی آمریکا در خلیج عدن، اتصال توپ‌های 23 میلیمتری نزاجا به شبکه راداری پدافند هوایی، هشدار جانشین فرمانده کل سپاه به مقامات آمریکا،...
کد خبر: ۴۶۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴ - 09May 2015

از هشدار ناوشکن ایرانی به هواپیماها و ناو جنگی آمریکا تا جدیدترین دستاوردهای دفاعی نزاجا

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، سرفصل مهمترین اخبار دفاعی در هفتهای که گذشت در ذیل آمده است.
 
(برای مشاهده متن کامل خبر، روی تیتر کلیک کنید)

برگزاری رزمایش گسترده «بیتالمقدس» با حضور نیروهای چهارگانه ارتش
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش از برگزاری رزمایش گسترده بیتالمقدس با حضور نیروهای چهارگانه ارتش در منطقه نصرآباد اصفهان خبر داد.

دلایل تاکید فرمانده کل قوا بر تقویت بنیه دفاعی کشور
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه دلایل تاکید فرمانده معظم کل قوا بر آمادگی روزافزون نیروهای مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشور را تشریح کرد.

نمیگذاریم دشمنان دغلکار به توان دفاعی ایران آسیب بزنند/ نظارتهای غیرمتعارف قابل قبول نیست/ خطوط قرمز حفظ شود
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به مذاکرهکنندگان هستهای تأکید کرد: نظارتهای غیرمتعارف و تمکین در برابر فشار دشمن بهمنظور بازرسیهای تحقیرآمیز و متعارض با حقوق بینالملل باید طرد شده و از پذیرش آن در توافقات پیش رو پرهیز کرد.

اتصال توپهای 23 میلیمتری نزاجا به شبکه راداری پدافند هوایی/ نصب سامانههای موشکی و توپخانهای بر خودروی «زوبین»
فرمانده گروه 99 نیروی زمینی ارتش از اتصال توپهای 23 میلیمتری نزاجا به سامانههای راداری مرکز فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خبر داد و گفت: این توپها با توجه به مختصات ارائه شده از رادارها، بر روی اهداف قفل کرده و به اجرای آتش میپردازند.

ایستادگی مردم یمن در برابر نظام سلطه دستاورد نوین انقلاب اسلامی است
فرمانده کل سپاه ایستادگی مردم یمن در برابر نظام سلطه با الگوپذیری از انقلاب اسلامی را دستاورد نوین انقلاب اسلامی توصیف و تصریح کرد: تلاش دشمنان منطقه و فرامنطقهای برای خاموش و یا منحرف کردن این حرکت ناکام است.

هشدار ناوشکن ایرانی به هواپیماها و ناو جنگی آمریکا در خلیج عدن
ناوگروه سی و چهارم نداجا در منطقه خلیج عدن به ناو و هواپیماهای آمریکایی هشدار داد از نزدیکی به ناوگروه ایرانی خودداری کنند.

توانمندی منحصر به فرد سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: توانمندی سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در شناسایی اطلاعات مکانی منحصر به فرد است.

میز مذاکره را در صورت ارعاب و تهدید آمریکا ترک کنید تا در فضای تهدید با آنها تعیین تکلیف کنیم
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر آمریکا با ارعاب و تحقیر صحبت کرد، تیم مذاکرهکننده ایرانی میدان را ترک کنند و میدان را به ما بسپارند تا در فضای تهدید با آنها تعیین تکلیف کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار