به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵
تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک وزارت دفاع و ناجا با حضور وزیر دفاع و فرمانده نیروی انتظامی با هدف ارتقای توان مأموریتی این نیرو به امضا رسید.
کد خبر: ۴۶۰۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶ - 07June 2021

امضای تفاهم‌نامه همکاری وزارت دفاع و نیروی انتظامیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک وزارت دفاع و نیروی انتظامی با حضور امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده ناجا با هدف ارتقای توان مأموریتی نیروی انتظامی به امضا رسید.

امیر سرتیپ حاتمی در این دیدار با اشاره به لزوم ارتقاء توان ماموریتی نیروی انتظامی در جهت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی اظهار داشت: وزارت دفاع با تمام توان و بهره گیری از ظرفیت‌های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از ماموریت‌های متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار خود قرار داده است.

وزیر دفاع نقش و ماموریت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت کشور را ستودنی و قابل تحسین برشمرد و تصریح کرد: کارکنان جان بر کف، مخلص و پرتلاش نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌های برقراری نظم و امنیت کشور با نثار جان خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و امنیت مثال زدنی امروز کشورمان مشحون از خدمات صادقانه این سربازان سرافراز ایران اسلامی است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری نیز در این دیدار با تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های وزارت دفاع نسبت به نیروی انتظامی تصریح کرد: اولویت نیروی انتظامی در حال حاضر توسعه فناوری‌های پیشرفته پلیس هوشمند و لزوم تقویت توان نیروی انتظامی برای مقابله با موضوع قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر و موضوعات از این دست می‌باشد.

فرمانده نیروی انتظامی تامین تجهیزات مورد نیاز این نیرو را در جهت برقراری نظم و امنیت کشور از اولویت‌های حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد: ان‌شاالله با حمایت‌های وزارت دفاع بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به قابلیت‌های فراوانی در اجرای مأموریت‌های متنوع و خطیر پلیس دست یابیم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها