به روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۴
فتح خرمشهر، فتح خون/ فرمانده دوران دفاع مقدس:
سردار سرتیپ پاسدار «مرتضی قربانی» گفت: شک نکنید که تداوم و انتقال همین فرهنگ غنی دفاع مقدس ایران است که جبهه مقاومت را شکست ناپذیر کرده است.
کد خبر: ۴۵۸۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶ - 24May 2021

فرهنگ غنی دفاع مقدس ایران است که جبهه مقاومت را شکست ناپذیر کرده استسردار سرتیپ پاسدار «مرتضی قربانی» از فرماندهان عملیات بیت المقدس و از پیشکسوتان فتح خرمشهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در اهواز، ضمن تبریک سوم خرداد سالروز حماسه ماندگار مردم خرمشهر و رزمندگان سراسر کشور اظهار داشت: فتح خرمشهر اساس اقتدار، مقاومت و پایداری ایران عزیز در جهان شد.

وی با ذکر خاطراتی ماندگار از حضور در کوچه پس کوچه های خرمشهر و مقاومت بی نظیر مردم در مقابل ارتش تا دندان مسلح کشور رژیم بعث عراق، افزود: به لطف خدا و اراده ملت ایران و رهبری خردمندانه بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر فرزانه مان، دیگر در حالی خبری از صدام و صدامیان نیست که ایران اسلامی به یک قدرت بزرگ و امپراطوری مقتدر در منطقه تبدیل شده است.

سردار قربانی گفت: وظیفه پیشکسوتان دفاع مقدس به خصوص فاتحان خرمشهر این است که ناگفته ها و گنجینه های جنگ را بازگو کنند و رسالت شما رسانه ها هم این است که این شنیده ها و گفته ها را به نسل جوان کشور و دنیا منتشر کنید.

این فرمانده دوران دفاع مقدس بیان داشت: فتح خرمشهر تنها فتح یک جغرافیا و شهر نبود بلکه فتح خرمشهر بنیان اقتدار و صلابتی بود که ادامه اش را چند روز پیش در غزه هم دیدیم و شک نکنید که تداوم و انتقال همین فرهنگ غنی دفاع مقدس ایران است که جبهه مقاومت را شکست ناپذیر کرده است.

انتهای پیام/

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار