به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ نماینده ولی‌ فقیه در لرستان تاکید کرد؛
حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: به تلاش دشمنان برای کاهش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد امسال اشاره و گفت: بر همه آحاد جامعه لازم و واجب است که در این مقطع حساس با همدلی و اتحاد، زمینه را برای مشارکت حداکثری فراهم کنیم.
کد خبر: ۴۵۸۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴ - 23May 2021

لزوم مشارکت حداکثری در انتخاباتبه گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام «سید احمدرضا شاهرخی» نماینده ولی فقیه در لرستان امروز در آیین گرامی‌داشت عملیات حاج عمران و بیت المقدس که در گلزار شهدای  خرم آباد، در برگزار شد اظهار  داشت: انتظار می‌رود روز دوم خردادماه به نام روز مقاومت مردم لرستان به واسطه نقش رزمندگان لر در پیروزی عملیات غرورآفرین حاج عمران ثبت شود.

وی خاطرنشان کرد: بازگو کردن نقش موثر رزمندگان در تبیین ارزش‌های دفاع‌مقدس بسیار کارگشا است، همچنان‌ که تاکنون اقدامات مختلفی در جهت ثبت خاطره‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس انجام گرفته است.

نماینده ولی‌ فقیه در لرستان با اشاره به اشغال خرمشهر در آبان‌ ۱۳۵۹ توسط رژیم بعث، بیان داشت: با صبر و مقاومت با حرکت به سمت آرمان‌های انقلابی و جهادی، رزمندگان اسلام از جمله رزمندگان لشکر ۸۴ و تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان غرورآفرینی کردند و از میهن اسلامی دفاع کردند.

شاهرخی با بیان اینکه تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در دوم خردادماه ۶۵ کلید فتح را برای ایران اسلامی رقم زد، افزود: اگرچه تصور می‌شد این تیپ با تعداد بالای شهید و جانباز دیگر نمی‌تواند در عملیات‌های غرورآفرین نقش داشته باشد، اما با همان صبر و مقاومت خود را بازسازی و در عملیات کربلای ۴ پیروزی دیگری را رقم زد تا مقدمه‌ای برای ورود دیگر لشکرها جهت پیروزی در عملیات کربلای ۵ شود.

وی ادامه داد: اگر روزی در چهارم آبان ۵۹ خرمشهر اشغال شد و در سال ۶۵ دشمن تلاش کرد ارتفاعات حاج عمران را تسخیر کند، اما امروز می‌بینیم با هدایت‌های مقام معظم رهبری و جان‌فشانی رزمندگان و مدافعان حرم و  در راس آن‌ها مرد میدان شهید قاسم سلیمانی، چگونه دشمنان آماج موشک‌ها و راکت‌های محور مقاومت می‌شوند.

نماینده ولی‌ فقیه در لرستان به تلاش دشمنان برای کاهش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد امسال اشاره و تصریح کرد: بر همه آحاد جامعه لازم و واجب است که در این مقطع حساس با همدلی و اتحاد، زمینه را برای مشارکت حداکثری فراهم کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها