به روز شده در: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵
رئیس بسیج سازندگی:
سردار «زهرایی» گفت: جهت اشتغال پایدار بستر کار 25 هزار صندوق قرض‌الحسنه مردمی در قالب بانکداری اسلامی تشکیل شده است.
کد خبر: ۴۵۷۳۹۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳ - 20May 2021

بستر کار 25 هزار صندوق قرض‌الحسنه مردمی در قالب بانکداری اسلامی تشکیل شده استبه گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد، سردار سرتیپ «محمد زهرایی» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دستاورد سفر بنده به استان لرستان آشنایی با ظرفیت‌های استان و همچنین برگزاری جلسات متعدد با گروه‌های جهادی و گروه‌های سازندگی بود.

وی افزود: بسیج سازندگی جهت رسیدگی به روستاها و محلات حاشیه‌نشین شهر به دنبال تدوین برنامه جامع است که یک طرح ملی آماده و به دنبال تدوین برنامه‌های استانی هستیم، در همین راستا در استان لرستان نیز با شناسایی و آمایش پروژه‌ها، طرح‌ها جهت تدوین برنامه 5 ساله شروع شده است.

رئیس بسیج سازندگی کشور عنوان کرد: در راستای رفع معضل بیکاری به دنبال ایجاد فرصت شغلی و تثبیت شغل به سمت تکمیل زنجیره ارزش جهت اشتغال پایدار هستیم همچنین جهت اشتغال پایدار بستر کار 25 هزار صندوق قرض‌الحسنه مردمی در قالب بانکداری اسلامی تشکیل شده است.

وی بیان داشت: از محل تبصره 16 حدود 5 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای بسیج و سپاه مصوب شده که در حال هماهنگی با بانک‌ها هستیم که از این میزان 170 میلیارد تومان سهم استان لرستان است.

زهرایی تصریح کرد: محرومیت‌زدایی کار مشترک بسیج سازندگی و دولت است و در استان لرستان که ظرفیت بودجه‌ای بیش از هزار و 200 میلیارد تومان است اینکه چه سهمی را بسیج سازندگی بگیرد در جلسات کارشناسی مشخص می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها