به روز شده در: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۵
مجاهد فلسطینی:
«محمد صالح» گفت: مردم فلسطین اهل صبر و تحمل و مقاومت هستند و ظلم نمی‌پذیرند.
کد خبر: ۴۵۶۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۸ - 16May 2021

مردم فلسطین اهل صبر و تحمل و مقاومت هستندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، «محمد صالح» مجاهد فلسطینی عصر امروز در اجتماع بزرگ «طلوع بدر مقاومت» در بوستان ولایت ساری با بیان اینکه فلسطین کشوری زیبا و جنگ‌زده است اظهار داشت: مردم فلسطین گرسنه و تشنه نیستند، اهل صبر و تحمل و اهل مقاومت هستند؛ ظلم نمی‌پذیرند و شهادت و مقاومت برای آن‌ها ساده و سهل است است.

وی افزود: فلسطین علاوه بر اینکه یک مسئله انسانی است، یک  مسئله اسلامی نیز هست و شاید برای آن‌هایی که به اسلام اعتقاد ندارند مسئله انسانی باشد، اما برای مسلمانان، فلسطین مسئله اول جهان اسلام است و قدس مسئله اول فلسطین است.

صالح ادامه داد: این هم خون‌هایی که ریخته می‌شود و خانه‌هایی که خراب می‌شود و شهدایی که پرپر می‌شوند بخاطر قدس و آرمان‌های اسلامی و سرزمین سلب شده از دست مسلمانان است.

این مجاهد فلسطینی افزود: برای خون‌هایی که ریخته می‌شود و خانه‌هایی که خراب می‌شود متاسف نشوید و دل نسوزانید بلکه دل‌ها باید برای سرزمین اسلامی که غصب شده و مسجد الاقصی قبله اول مسلمانان بسوزد.

جعفری فعال فرهنگی اجتماعی و از برگزار کنندگان این اجتماع گفت: این مراسم به مناسبت هفتمین روز شهادت دختران مظلوم مدرسه سیدالشهدای کابل و زنان و کودکانی که در غزه به خاک و خون کشیده شده‌اند برگزار شده است.

وی افزود: این مراسم به همت فعالین جبهه انقلاب اسلامی به صورت خودجوش و با حمایت مجموعه‌ها و سازمان‌های مختلف و با حضور مجاهدین و مبارزین از کشور‌های افغانستان و فلسطین و حضور پرشور مردم در آمفی تئاتر روباز بوستان ولایت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد تا مشت محکمی باشد بر دهان مستکبرین و کسانی که می‌خواهند اسلام عزیز را منزوی کنند، اما کور خواندند و ان شاللع بزودی همه‌شان نابود خواهند شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار