به روز شده در: ۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری:
نجفی گفت: یکی از اصلی‌ترین سازوکار‌ها برای مقابله با جنگ نرم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
کد خبر: ۴۵۶۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰ - 15May 2021

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اصلی‌ترین سازوکار‌ها برای مقابله با جنگ نرم استبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، فریبرز نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری در جلسه بررسی راهکار‌های توسعه فعالیت‌های موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار اظهار داشت: موسسه ایثار باید با برنامه‌ریزی مناسب فضای شاد و روحیه‌بخش را برای ایثارگران فراهم کند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری با اشاره به وظیفه سنگین بنیاد و مراکز وابسته در ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت افزود: مهم‌ترین راهبرد دشمن علیه کشور، جنگ نرم و تهاجم به مرز‌های عقیدتی و فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه یکی از اصلی‌ترین سازوکار‌ها برای مقابله با جنگ نرم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است اضافه کرد: جانبازان که خود الگوی ایثار هستند دارای تفکراتی ارزشمند در زمینه این فرهنگ هستند که باید از آن‌ها کمک گرفته شود.

نجفی در پایان خاطرنشان کرد: این فرهنگ باید با جدیت در برنامه‌ ریزی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ازجمله برنامه‌های موسسه ایثار مدنظر قرار گیرد تا فضای جامعه از وجود این فرهنگ بهترین و بیشترین تأثیر را بپذیرد و در بطن جامعه نهادینه شود.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها