به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:
حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: نیروی جوان، متخصص و متعهد از برجستگی‌های بسیج سازندگی است که در این مدت در مباحث تولید اشتغال،فرهنگی، تربیتی و محرومیت‌زدایی موفق عمل کرده است.
کد خبر: ۴۵۵۴۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰ - 09May 2021

نیروی جوان، متخصص و متعهد از برجستگی‌های بسیج سازندگی است

به گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز در نشست با اعضای سازمان بسیج سازندگی لرستان، ضمن تبریک روز تشکیل بسیج سازندگی، اظهار داشت: تشکیل بسیج سازندگی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی هوشمندی ایشان و اعتمادی است که نسبت به بسیج سازندگی و جوانان دارند.

وی افزود: بسیج سازندگی به دنبال سود برای خود نیست و از مقدورات خود نیز هزینه می‌کنند و چون مورد اعتماد هستند، خیرانی نیز به کمک آنها می‌آیند و کار محرومیت‌زدایی خود را با مشارکت بسیج سازندگی انجام می‌دهند.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه مدیریت بسیج سازندگی جهادی و انقلابی است، گفت: هرگاه مدیریت ما انقلابی عمل نکردند آسیب‌زا عمل کردند و هرجا جهادی و انقلابی بود موفق شدیم.

شاهرخی با بیان اینکه برای بسیج سازندگی کارآمدی نظام جمهوری اسلامی مهم است و با هم باید کارآمدی جمهوری اسلامی را نشان دهیم خاطرنشان کرد: کارآمدی در مسائل مختلف فرهنگی،تربیتی، اشتغال و .... است که این موارد را در شرایط کرونا نشان دادیم.

وی افزود:کرونا کشورهای به ظاهر پیشرفته را به زانو درآورده است، اما در کشور ما همه پای کار هستند، در مقابل ویروس کرونا جوانانی مومن و انقلابی پای کار آمدند تا دستگاههای دولتی خواستند وارد کار شوند همین جوانان به مبارزه با کرونا پرداختند و در رابطه با مواسات، همدلی و احسان  روحیه مجاهدت را بالا بردند.

وی عنوان کرد: حتی در سطح روستاها رزمایش کمک مومنانه انجام دادند که حاکی از روحیه جهادی است و امیدواریم همین روحیه مجاهدت همچنان در جامعه ما برپا باشد.

وی گفت: برای بسیج سازندگی باید تلاش کرد که اعتبار تخصیص پیدا کند و  ایجاد اشتعال به ویژه مشاغل پایدار، ایجاد صنایع تبدیلی،تهیه آب شرب  و بتوانیم تخصیص آب استان را بیشتر کنیم  و هر چه بتوانیم با هم‌افزایی و همدلی و خرد جمعی در کنار هم فعالیت کنیم تا گره‌های ناگشوده را بگشائیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در سالی که سال تولید، پشتیبانی  و مانع‌زدایی نام‌گذاری شده نگاه ما باید متفاوت از سال قبل باشد در هر ماه باید به مردم گزارش دهیم و ترک فعل نکنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار