به روز شده در: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
مفتی بیت المقدس به کشور‌های عربی:
شیخ «حسین» مفتی بیت‌المقدس از کشور‌های عربی خواست تا موضع سرسختانه‌ای در قبال اقدامات رژیم صهیونیستی بگیرند و به صدور بیانیه بسنده نکنند.
کد خبر: ۴۵۵۴۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵ - 09May 2021

فلسطین بیانیه نمی‌خواهد، وارد عمل شویدبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، شیخ «محمد حسین» مفتی بیت‌المقدس با انتقاد از موضع کشور‌های عربی در خصوص فلسطین، گفت که به مواضع واقعی برای حفاظت از قدس نیاز داریم.

به نوشته وبگاه فلسطین آنلاین، او گفت که فلسطینی‌ها خواهان صدور بیانیه از سوی کشور‌های عربی نیستند و اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی باید برای حفاظت از اماکن مقدسه در قدس وارد عمل شوند و تجاورات اسرائیل را متوقف کنند.

شیخ «محمد حسین» از جامعه جهانی نیز خواست تا برای حفظ حقوق فلسطینی‌ها به رژیم صهیونیستی فشار بیاورند.

در روز‌های گذشته صهیونیست‌های افراطی با حمله به نمازگزاران فلسطینی در مسجدالاقصی مانع ادای فرایض دینی از سوی آن‌ها شدند و این در حالی بود که مأموران رژیم صهیونیستی نیز از آن‌ها حمایت می‌کردند. این اقدام به درگیری شدید میان مسلمانان و صهیونیست‌ها انجامیده است.

درگیری‌ها در دو شب گذشته به شدت جریان داشته و شب گذشته نیز که فلسطینی‌ها برای برگزاری مراسم شب قدر به مسجدالاقصی رفته بودند، درگیری‌ها آغاز شد و صهیونیست‌ها با گلوله‌های پلاستیکی به فلسطینی‌ها حمله کردند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها