به روز شده در: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید البرز تأکید کرد؛
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بر ضرورت هم‌فکری و تعامل در خصوص تزریق واکسن کرونا به ایثارگران تأکید کرد و گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تزریق واکسن کرونا به این عزیزان باید با سرعت و جدیت ویژه‌ای دنبال شود.
کد خبر: ۴۵۵۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴ - 09May 2021

ضرورت تعامل و هم‌فکری در خصوص تزریق واکسن کرونا به ایثارگرانبه گزارش دفاع‌پرس از کرج، «سلیمان رستمیان» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز امروز در نشست تخصصی با مجموعه معاونت بهداشت و درمان این اداره‌کل ایجاد امید در جامعه خصوصاً در بین جامعه ایثارگری را در زمان شیوع کرونا امری مهم دانست و اظهار داشت: رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط همگان لازم‌الاجراست. همه وظیفه‌ داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از شیوع این ویروس منحوس جلوگیری کنیم.

وی بر ضرورت هم‌فکری و تعامل در راستای تزریق واکسن کرونا به ایثارگران تأکید کرد و افزود: سلامتی ایثارگران یکی از اولویت‌های اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران است. لذا برنامه‌ریزی‌های لازم برای تزریق واکسن کرونا به این عزیزان باید با سرعت و جدیت ویژه‌ای دنبال شود تا واکسیناسیون ایثارگران به‌طور کامل طبق زمان‌بندی صورت گیرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز اضافه کرد: تاکنون یک مرحله واکسیناسیون کرونای ایثارگران البرزی که از پایان سال گذشته هم‌زمان با روز بزرگداشت شهدا آغاز شده بود، انجام‌ شده است؛ امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر واکسیناسیون ایثارگران را با توجه به اولویت‌بندی به ‌پایان برسانیم.

این مسئول تأکید کرد: تلاش در راستای ایجاد رضایتمندی و تسریع در امور ایثارگران در بحران کرونا امری ضروری است که باید صورت پذیرد. برقراری تماس‌های تلفنی مستمر با ایثارگران و پیگیری مشکلات و سلامتی این عزیزان نیز باید در دستور کار قرار گیرد و کارکنان بنیاد پیگیر مشکلات ایثارگران باشند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها