به روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
دقایقی قبل رخ داد؛
یک منبع عراقی از حمله راکتی به عین الاسد در استان الانبار که دقایقی قبل رخ داده است، خبر داد و به جزییات آن اشاره کرد.
کد خبر: ۴۵۴۴۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۸ - 04May 2021

حمله راکتی به عین الاسدبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، شفق نیوز عراق از حمله راکتی به پایگاه عین الاسد در غرب عراق خبر داد.

یک منبع امنیتی در استان الانبار روز سه شنبه از حمله راکتی به عین الاسد خبر داد و اعلام کرد که راکت‌ها از منطقه تحت کنترل ارتش عراق در منطقه البیادر در جنوب پایگاه شلیک شده است که یک منطقه زراعی در جاده اصلی میان منطقه هیت و ناحیه البغدادی است.

این منبع گفت: اطلاعات اولیه حاکی از آن است که این حمله تلفاتی به دنبال نداشته است.

از سوی دیگر اداره اطلاع رسانی امنیتی عراق اعلام کرد: دو راکت به عین الاسد اصابت کرده است، اما تلفات و خساراتی به دنبال نداشته است.

صابرین نیوز هم گزارش داد: یک فرمانده نظامی عراقی از حمله راکتی به عین الاسد در استان الانبار که دقایقی قبل رخ داده است، خبر داد، اما تاکنون از میزان تلفات و خسارات گزارشی مخابره ندشه است.

همزمان صابرین نیوز از شنیده شدن صدای آژیر خطر از پایگاه نظامی عین الاسد خبر داد و اعلام کرد که نظامیان آمریکایی پایگاه را کاملا بستند.

صابرین نیوز اعلام کرد: صدای انفجار‌هایی در نزدیکی پایگاه عین الاسد شنیده می‌شود که علت آن تاکنون مشخص نشده است. صدای چهار انفجار در نزدیکی عین الاسد شنیده شده است.

همچنین یک منبع امنیتی مسئول از وقوع انفجار در مرکز انتقال تجهیزات وابسته به ائتلاف آمریکایی در مرز‌های عراق با کویت خبر داد.

این منبع همچنین اعلام کرد، یک بمب کنار جاده‌ای در منطقه «جریشان» واقع در استان بصره در نزدیکی مرز‌های عراق با کویت در مکان پارک خودرو‌ها در مرکز انتقال تجهیزات خودرو‌های متعلق به کاروان‌های پشتیبانی مواد لجستیک ائتلاف بین‌المللی منفجر شد.

منبع مذکور همچنین اعلام کرد، این حادثه هیچگونه تلفات جانی به دنبال نداشته است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار