به روز شده در: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
فرمانده دانشگاه جنگ عنوان کرد؛
امیر ولی‌وند با اشاره به تعامل دانشگاه جنگ ارتش با وزارت علوم گفت: امسال با بهره‌گیری از تجارب گذشته، هیئت علمی این دانشگاه را ارتقا داده‌ایم.
کد خبر: ۴۵۴۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰ - 02May 2021

هیئت علمی دافوس آجا را ارتقا داده‌ایم/ اعزام دانشجو به دانشگاه‌های معتبر دنیابه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «حسین ولی‌وند زمانی» فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) در مراسم گرامیداشت روز معلم که امروز (یکشنبه) در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، اظهار داشت: امروز ارتباط خوب و تنگاتنگی با مجموعه وزارت علوم تحقیقات و فناوری برقرار شده و وزیر علوم نیز از مجموعه دافوس آجا بازدید داشته است.

وی افزود: وزارت علوم امتیاز و امکاناتی را در اختیار مجموعه نیرو‌های مسلح به‌ویژه مراکز علمی و آموزشی ارتش گذاشت که از آن‌ها در جهت ارتقای مسائل آموزشی، کمال استفاده را می‌بریم.

امیر ولی‌وند با اشاره به تعامل دافوس آجا با دیگر مراکز علمی و دانشگاهی در عرصه‌های بین‌المللی گفت: هر ساله تعدادی دانشجو را به‌عنوان بورسیه به دانشگاه‌های معتبر دنیا اعزام می‌کنیم و امسال نیز با بهره‌گیری از تجارب گذشته، هیئت علمی‌مان را ارتقا داده‌ایم که همه این‌ها در راستای افزایش بار علمی و ارتقای سطح آموزش است.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم حرکت رو به رشد این دانشگاه را با سرعت بیشتری جلو ببریم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها