به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۹
سرلشکر باقری در جمع خبرنگاران:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به حوادث اخیر در سرزمین‌های اشغالی فلسطین گفت: جبهه مقاومت به شرارت‌های صهیونیست‌ها پاسخی قاطع خواهد داد و رژیم صهیونیستی روی آرامش را نخواهد دید.
کد خبر: ۴۵۲۸۷۹
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴ - 25April 2021

سرلشکر باقریبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید حجازی در جمع خبرنگاران، درباره حوادث اخیر در جنوب فلسطین اشغالی اظهار داشت: صهیونیست‌ها فکر می‌کنند می‌توانند به طور دائم خاک سوریه را مورد هدف قرار دهند و در نقاط مختلف و در دریا‌ها شیطنت کنند و پاسخی نگیرند.

وی افزود: البته قطعاً اقدامات انجام شده چند روز اخیر و اقداماتی که در آینده منافع آن‌ها را به خطر می‌اندازد، سران این رژیم را سر عقل خواهد آورد و آینده جبهه مقاومت نیز روشن است.

سردار باقری ادامه داد: چیزی درباره عامل این حوادث نمی‌دانیم؛ اما این را می‌دانیم که قطعاً جبهه مقاومت به شرارت‌های صهیونیست‌ها پاسخی قاطع خواهد داد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره پاسخ ایران در صورت استمرار شیطنت‌های رژیم صهیونیستی نیز گفت: معلوم نیست پاسخ ایران چه باشد، اما رژیم صهیونیستی روی آرامش را نخواهد دید.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها