به روز شده در: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آوج تشریح کرد:
حجت‌الاسلام «میرزابیگی» گفت: در هفته عقیدتی سیاسی در سپاه ناحیه آوج قریب به ۲۰ عنوان برنامه اجراء خواهد شد.
کد خبر: ۴۵۲۳۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷ - 21April 2021

به گزارش دفاع‌پرس از قزوین، حجت‌الاسلام «حسن میرزابیگی» مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آوج اظهار داشت: در هفته عقیدتی سیاسی در سپاه ناحیه آوج قریب به ۲۰ عنوان برنامه اجراء خواهد شد.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته عقیدتی و سیاسیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آوج افزود: افکار و تألیفات شهید مطهری قدیمی شدنی نیست وهم اکنون هم در مقابل شبهات و انحرافات فکری مقابله می کند. شهید مطهری به عنوان ایدئولوگ و نظریه پرداز انقلاب اسلامی پایه های فکری انقلاب را بیمه کرده است.

میرزابیگی تاکید کرد: مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آوج در نظر دارد تا با اجرای برنامه های حضوری و مجازی در این هفته همکاران را با افکار و آثار شهید مطهری آشنا کند. برنامه های حضوری که در سطح ستاد ناحیه وحوزه ها مقاومت بسیج در نظر گرفته شده است، شامل؛ برگزاری همایش حکمت مطهر، برگزاری مسابقه کتاب خوانی، تجلیل از مربیان و هادیان عقیدتی سیاسی، غبار روبی مزار شهداء،دیدار با خانواده شهداء وائمه جمعه و....از جمله این برنامه ها است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه آوج خاطرنشان کرد: برنامه های مجازی در این هفته شامل مسابقه کتابخوانی بر اساس آثار شهید مطهری و برگزاری همایش حکمت مطهر در بستر فضای مجازی در حوزه های مقاومت بسیج است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار