به روز شده در: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۳
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی:
گانتز امروز در دیدار از مرز فلسطین اشغالی با لبنان گفت که حزب الله سیستم امنیتی اسرائیل را از راه‌های جدید به چالش می‌کشد.
کد خبر: ۴۵۲۲۶۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۴ - 20April 2021

حزب الله ما را از راه‌های جدید به چالش می‌کشدبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (سه شنبه) از مرز‌های شمال فلسطین اشغالی با لبنان بازدید کرده است.

به گزارش پایگاه خبری عرب ۴۸، «بنی گانتز» در جمع نظامیان رژیم صهیونیستی اظهار داشت: حزب الله در تلاش است با روش‌های جدید سیستم امنیتی اسرائیل را به چالش بکشد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی این سخنان را در پایان بازدید خود از مقر فرماندهی جبهه شمالی ارتش رژیم صهیونیستی بیان داشت و شماری از فرماندهان ارتش این رژیم هم او را در این بازدید همراهی کردند.

بازدید گانتز از مرز لبنان همزمان با پایان دوره‌های آموزشی نیرو‌های تیپ ناحال انجام شده است، نیرو‌هایی که کار شبیه سازی جنگ در لبنان را انجام می‌دهند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از پایان بازدید خود از مرز فلسطین اشغالی با لبنان گفت: ارتش اسرائیل در تمام مرز‌های شمالی آماده است و در بخش مرزی با لبنان به بهترین شکل آماده است.

او مدعی شد:ما با هر تهدیدی مقابله خواهیم کرد. اگر حزب الله ارتش اسرائیل و کابینه اسرائیل را به چالش بکشد، پیامد‌های بسیار ناگواری به همراه خواهد داشت و امیدوارم که این اتفاق نیفتد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها