به روز شده در: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۰
نائب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان در دیدار با نماینده حماس گفت: محور مقاومت نوک پیکان در پروژه آزادسازی اراضی اشغال شده است و همواره بر ایستادگی تأکید کرده است.
کد خبر: ۴۵۲۲۲۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱ - 20April 2021

مقام لبنانی: محور مقاومت نوک پیکان مبارزه با دشمن صهیونیستی استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «احمد عبدالهادی» نماینده جنبش فلسطینی حماس در لبنان با شیخ «علی الخطیب» نائب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان دیدار کرد.

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، شیخ الخطیب در این دیدار گفت: مسأله فلسطین مسأله ماست و باید مسأله اول جهان عرب و مسلمانان باقی بماند.

وی در ادامه فلسطینی‌ها را به تقویت وحدت در مقابله با رژیم اشغالگر فراخواند و تصریح کرد: فلسطینی‌ها فداکاری‌های بسیاری برای آزادسازی سرزمین و مقدساتشان از خود نشان داده‌اند.

الخطیب تأکید کرد: مبارزه و جهاد فلسطینی‌ها و تأکید آن‌ها بر مقاومت، وحدت و همبستگی منجر به خلاص شدن از اشغالگر می‎شود؛ ملت فلسطین از حقوق خود نگذشته و نخواهد گذشت و، چون سدی محکم در برابر توطئه‌های استعماری خواهد ایستاد.

وی در ادامه گفت: محور مقاومت «نوک پیکان در پروژه آزادسازی سرزمین و نابودی دشمن صهیونیستی» را شکل داد و همچنان در این نقش باقی خواهد ماند.

الخطیب تصریح کرد: محور مقاومت همواره بر رد محاصره و ایستادگی در برابر تحریم‌ها و بحران‌ها تأکید دارد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها