به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
«نصرت‌اله ریاحی»، «حاج محمد شفوی» و «محمد احمدی» جانبازان ۷۰ درصد دوران هشت سال دفاع مقدس از استان‌های همدان، آذربایجان شرقی و اصفهان پس از تحمل سال‌ها رنج ناشی از مجروحیت، به خیل شهدا پیوستند.
کد خبر: ۴۵۱۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸ - 18April 2021

جانبازان ریاحی، شفوی و احمدی به خیل شهدا پیوستندبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، «نصرت‌اله ریاحی» جانباز ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس پس از ۳۷ سال تحمل رنج ناشی از مجروحیت به خیل شهدا پیوست.

پیکر مطهر این شهید والامقام، پنجشنبه ۲۶ فروردین پس از تشییع، در گلزار شهدای همدان به خاک سپرده شد.

شهید «نصرت‌اله ریاحی» متولد سال ۱۳۴۴، در سال ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی «چنگوله» بر اثر اصابت ترکش خمپاره از ناحیه سر و صورت و سمت چپ بدن به درجه جانبازی نائل شد.

جانباز ۷۰ درصد «شفوی» به همرزمان شهیدش پیوست

«حاج محمد شفوی» جانباز ۷۰ درصد از استان آذربایجان شرقی پس از سال‌ها تحمل درد و رنج مصدومیت شیمیایی، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

آیین تشییع و خاکسپاری شهید حاج محمد شفوی، امروز (یکشنبه) در گلزار شهدای «وادی رحمت تبریز» برگزار می‌شود.

حاج محمد شفوی متولد سال ۱۳۴۳، در سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر در شرق دجله و سال ۱۳۶۴ در منطقه اروند رود عملیات والفجر ۸ دچار آسیب شیمایی شد.

جانباز ۷۰ درصد «احمدی» به همرزمان شهیدش پیوست

«محمد احمدی» جانباز ۷۰ درصد از شهرستان «تیران و کرون» استان اصفهان، پس از تحمل ۳۵ سال رنج ناشی از مجروحیت، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست. «محمد احمدی» در سن ۵۴ سالگی با عوارض جانبازی، به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به همرزمان شهیدش پیوست.

شهید «محمد احمدی» متولد ۱۳۴۶، در سال ۱۳۶۵ بر اثر عوامل شیمایی از ناحیه ریه، چشم و پوست به درجه جانبازی نائل آمد.

انتهای پیام/ ۱۱۸

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها