به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
همزمان با پیشروی‌های مقاومت؛
همزمان با پیشروی‌های گسترده نیروهای مقاومت یمن در نبرد «مأرب» جنگنده‌های سعودی مناطقی در این شهر از جمله «صرواح» را به شدت بمباران کردند.
کد خبر: ۴۵۱۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱ - 18April 2021

جنگنده‌های سعودی منطقه «صرواح» در «مأرب» را به شدت بمباران کردندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المسیره، سلسله حملات تجاوزکارانه جنگنده‌های سعودی در نقاط مختلف یمن همچنان ادامه دارد. جنگنده‌های سعودی همزمان با پیشروی نیروهای مقاومت در جبهه مأرب، مناطق مختلفی این شهر را به‌شدت بمباران کردند.

بر اساس این گزارش، شاهدان عینی اعلام کردند که منطقه «صرواح» در شهر مأرب بیش از مناطق دیگر هدف حملات هوایی شدید جنگنده‌های سعودی قرار گرفت.

هدف اصلی سعودی‌ها از بمباران گسترده شهر مأرب ممانعت از تداوم پیشروی‌های نیروهای مقاومت در این شهر بوده است. با این حال، آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که نیروهای یمنی در نقاط مختلف مأرب در حال پیشروی هستند.

نیروهای مقاومت یمن تاکنون در جریان نبرد مأرب دستاوردهای میدانی بزرگی را محقق ساخته‌اند. در همین ارتباط، اعلام شد که نیروهای یمنی در منطقه «الفجوه» واقع در غرب شهر مأرب پیشروی‌های بزرگی را رقم زده‌اند.

در حال حاضر عربستان سعودی به دلیل عملیات‌ برق آسای نیروهای یمنی در شهر مأرب با فشار گسترده‌ای مواجه شده است. افزایش فشارها از سوی نیروهای مقاومت یمن موجب شده است تا سعودی‌ها تمام تلاش خود برای اعزام مزدوران از نقاط مختلف یمن به مأرب را به کار بندند.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها