به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
متفکرآزاد با اشاره به اینکه آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی اشتباه محاسباتی دشمنان را تصحیح کرد، گفت: قانون راهبردی مجلس واهمه نچرخیدن چرخ هسته‌ای را از بین برد.
کد خبر: ۴۵۱۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰ - 18April 2021

غنی‌سازی ۶۰ درصد پاسخی به دشمنان بود/ قانون راهبردی مجلس واهمه نچرخیدن چرخ هسته‌ای را از بین بردبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، روح الله متفکرآزاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی از سوی جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران نظام محاسباتی دشمن را به جایگاه نخست بازگرداند.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: در واقع دشمنان دچار سوءتفاهم شدند و اقدام به تروریسم هسته‌ای در نظنز کردند که نمونه اشتباه محاسباتی است.

وی با بیان اینکه قانون اقدام برای رفع تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران که از سوی مجلس مصوب شد، قانونی راهبردی بشمار می‌رود از این رو دست دولت برای استیفای حقوق مردم باز گذاشته شده است، ادامه داد: این اقدام نشان داد ایران در مسیر استیفای حقوق ملت نه تنها صرفا اقدام به دفاع نمی‌کند، بلکه پیشروی می‌کند؛ دشمنان قصد داشتند توقف در مسیرمان ایجاد کنند، اما موجب پیشرفتمان شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به ابعاد دیگر پاسخ به دشمنان، افزود: قطعا باید در حوزه امنیتی، مذاکراتی، نظامی و اقتصادی اقدامات تکمیلی انجام شود و این پیام با قدرت و صلابت به دشمنان منتقل شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد قانون راهبردی مجلس واهمه نچرخیدن چرخ هسته‌ای را از بین برد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها