به روز شده در: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
وصیت‌نامه شهید «محمدحسین آهنگری»؛
شهید «محمدحسین آهنگری» در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: «به شما عزیزان توصیه می‌کنم که از رهبری حمایت کنید... همه گوش به فرمان این بزرگوار باشید».
کد خبر: ۴۵۱۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹ - 18April 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، در سالروز شهادت شهید «محمدحسین آهنگری» فرازی از وصیت‌نامه شهید را از نظر می‌گذرانیم.

«محمدحسین آهنگری» فرزند «علی» یکم خرداد ۱۳۳۹ در ساری به دنیا آمد و در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷ در فاو به شهادت رسید.

توصیه می‌کنم از رهبری حمایت کنید

فرازی از وصیت‌نامه شهید:

«به نام او که همه چیزم از اوست و زندگیم اوست و زنده به اویم و به نام او که بودنم از اوست و رفتنم از اوست و یادم از اوست و جانم اوست و معشوق و معبود و مقصودم اوست و امید و آرزویم اوست.

خدایا! زبانم را در راه راستگویی همچون زبان ابوذر و سلمان، برنده و کوبنده همچون شمشیر مالک اشتر بر قلب دشمن و استقامت مان را در مقابل دشمن همچون میثم، ساز که اگر زبانم را از پشت بیرون بیاورند دست از خمینی این رهبر انقلاب و اسلام عزیز برندارم.

توصیه می‌کنم از رهبری حمایت کنید

خدایا! به من کمک کن که در این دانشگاه بزرگ علم و ادب اسلامی موفق شوم که جز این، چیزی نمی‌خواهم.

پیامم به شما‌ای برادران و خواهران مسلمان به عنوان یک شهید این است که قدر این نعمت الهی یعنی رهبر انقلاب را بدانید و همه گوش به فرمان این بزرگوار باشید و در راه راست حرکت کنید و از خون شهیدانی که هدف شان پیروزی اسلام بوده دفاع کنید.

جبهه‌های جنگ را فراموش نکنید و پشتیبان جنگ و این رزمنده‌های خستگی‌ناپذیر باشید و این جنگ یک نعمت الهی بود که نصیب ما‌ها ایرانی‌ها شد و به این جنگ افتخار می‌کنیم و این نعمت الهی را باید تا پیروزی نهایی حفظ کرده و این انقلاب را به دست صاحب اصلی‌اش یعنی حضرت بقیة الله الاعظم ارواحناه له الفداه بسپاریم. آن وقت است که دین‌مان را به اسلام و مسلمین ادا کردیم و خداوند از همه ما خشنود و خرسند خواهد شد.

توصیه می‌کنم از رهبری حمایت کنید

به شما عزیزان توصیه می‌کنم که از رهبری حمایت کنید و دین اسلام را زنده نگه دارید. به پدر و مادر خود احترام بگذارید و به آن‌ها نیکی کنید که عاقبت به خیری به دنبال دارد. نماز خود را اول وقت و به صورت جماعت به جا آورید. به خواهران خود توصیه می‌کنم که حجاب خود را رعایت کنید، زیرا حجاب شما کوبنده‌تر از خون شهید است.»

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار