به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۷
مدیرکل حفظ آثار دفاع‌مقدس لرستان:
سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» گفت: بهره‌برداری از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس لرستان ظرفیت مناسبی برای به نمایش گذاشتن خاطرات حماسه آفرینی‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان این استان در دوران دفاع مقدس است.
کد خبر: ۴۴۹۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲ - 27March 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خرم آباد، سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان امروز در دیدار با حجت الاسلام ‌«سید احمد‌رضا شاهرخی» نماینده ولی فقیه در استان لرستان، گزارشی از روند پیشرفت کار  مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان ارائه داد و اظهار داشت: با واگذاری اعتبارات اختصاص داده شده به موزه دفاع مقدس لرستان جهش مناسبی در ساخت و ساز این پروژه  به وجود آمده است.

رشیدی با بیان اینکه  افتتاح و بهره برداری از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس لرستان ظرفیت مناسبی برای به نمایش گذاشتن خاطرات حماسه آفرینی‌ها و دلاور مردی‌های رزمندگان این استان در دوران دفاع مقدس است که می‌توانند الگوهای ارزشمندی برای  جوانان و نسل‌های آتی این مرز و بوم باشند، افزود: پیمانکار موزه دفاع مقدس لرستان  به خوبی  و بنحو شایسته کار را پیش می‌برد.

وی بیان داشت: امیدواریم که در سال 1400 این هدیه ارزشمند که از مطالبات بحق مردمی است، به مردم شریف لرستان تقدیم شود.

‌مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان به مشکلات ‌موزه دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در بحث محوطه سازی و محیط ‌موزه دفاع مقدس مشکلاتی و جود دارد که در بازدیدی که در روزهای آتی حجت‌الاسلام شاهرخی، شهردار و رئیس شورای شهر خرم آباد از این مکان فرهنگی خواهند داشت مطرح خواهد شد.

موزه دفاع مقدس ظرفیت مناسبی برای به نمایش گذاشتن حماسه آفرینی‌های رزمندگان است

در این دیدار سرهنگ رشیدی به پاس زحمات و اهتمام ویژه حجت‌الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان به مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان از وی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار