به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
بیانیه سازمان بسیج مستضعفین به‌مناسبت ۲۴ خرداد؛
سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای تأکید کرد: ۲۴ خرداد ۹۲ روز پیروزی جبهه انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه بوده و یک بار دیگر دنیا شاهد حماسه‌آفرینی ملت ایران خواهد بود. ملت ایران خواهند آمد تا پاسخ دو طایفه شیطانی را بدهند.
کد خبر: ۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۷ - 13June 2013

حضور مردم پای صندوق‌های رأی

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سازمان بسیج مستضعفین بهمناسبت 24 خرداد ماه 92 بیانیهای صادر کرد که بهشرح ذیل است:
 

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
انقلاب اسلامی ایران بهپرچمداری روح خدا و پشتوانه تودههای مردمی، هیمنه پوشالین نظام سلطه را فرو ریخته بشریت را از چنگال شوم استکبار و استعمار رهانید و به دامان آزادی حقیقی و عدالت جهانی رهنمون ساخت.


استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل که تیر آتشین انقلاب ایران اسلامی، جسم و جان پلید آنان را فرو پاشیده بود برای جبران شکست سهمگین خود، در طول سی و پنج سال گذشته از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و تمام امکانات و توانمندیهای خود را در خدمتهای شوم و فتنههای خبیثشان در تمامی عرصهها و میادین نظامی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، علمی، هنری و ورزشی به کار گرفتند امّا صبر و استقامت توأم با ایمان و بصیرت ملّت در سایهسار لایتناهی ولایت، تیرهای اجانب را بهسوی خودشان برگردانیده و شیطان بزرگ و ایادی غربیاش روز به روز به اضمحلال نهایی و فروپاشی پایانی نزدیک و نزدیکتر شدند.


نظام سلطه که با نفسهای آخر در سینه سیاهش، جهان بشریت را آلوده میکند بسان فردی است در حال غرق شدن در باتلاق که لحظات آخر حیات خبیثهاش به هر سویی چنگ میزند تا شاید مانع مرگ خویش شود (زهی خیال باطل) از سوی دیگر امت اسلامی بهبرکت اطاعت از مقام منیع و رفیع امامت و ولایت، روز به روز بنبستها را شکسته و باب پیروزی و فتح و ظفر را به روی بشریت میگشاید و علیرغم حقد و کینه دشمنان، مسیر پیشرفت و عدالت را تا صعود به قلّه حقیقت ناب طی میکند و از این رو فوج فوج بیداریهای مسلمانان و قیامهای محرومان علیه حاکمان طاغوت حتی در قلب امریکا و اروپا رخ میدهند.


یقیناً شرایط امروز که اوج نبرد و ستیز جبهه حق در برابر باطل است مبارزه در سختترین و حساسترین و در عین حال پیچیدهترین شرایط است که کوچکترین خطا و کمدقّتی ممکن است سالها و حتّی قرنها بشریت را از عدالت حقیقی دور نماید و ایران اسلامی که طلایهدار و علمدار و سردمدار بیداری جهانیان بوده و چشم آدم و عالم از اقصی نقاط گیتی به خاک مقدس ما خیره و دوخته شده است تکلیف دارد تا امید عالمیان را به سرانجام نهایی رسانده در این شرایط حساس، حماسهای پرشکوه و شگفتآور را خلق کند تا به ناامیدی مطلق استکبار و نابودی کامل دشمنان بینجامد.


از این رو، انتخابات که گزارش آن با شمارش تک تک آرای ایرانیان به جهانیان مخابره میشود از اهمیت و جایگاه والا و بالایی برخوردار بوده و در تثبیت الگوی ایرانی – اسلامی پیشرفت بهطور عام و مردمسالاری اسلامی بهطور خاص، نقشی کمنظیر دارد. شرکت در انتخابات که همواره بهعنوان یک تکلیف و فریضه دینی و قانونی از سوی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی علیه الرحمه و رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنهای دامت برکاته به آحاد ملّت ابلاغ گردیده است؛ بهویژه در روزهای اخیر که چشم طمع دشمنان بهپشتوانه امپریالیسم رسانهای صهیونیسم، امیدهای واهی را برای سلطهگران در پی داشته است، اهمیتی مضاعف دارد که یقیناً حضور حداکثری پای صندوقهای رأی موجب افزایش اقتدار ملی، قدرت چانهزنی و حقّانیت کشورمان در عرصههای بین المللی و شتاب در نتیجهبخشی قیامهای مردمی در سراسر جهان گشته و هر رأی، رأیی دوباره به جمهوری اسلامی خواهد بود.


بیشک، هر ایرانی با هر سلیقه، با حضور هوشمندانه در روز انتخابات، اعتماد به نظام مقدس ایران اسلامی را بار دیگر تثبیت و برائت عملی و علنی خویش را از اقدام فتنهگران برای زیر سؤال بردن نظام انتخاباتی، اعلام مینمایند که در این میان، انتخاب اصلح نیز مبتنی بر معیارها و شاخصههای مقام معظم ولایت مورد تأکید است، تا رئیس جمهوری سکان اجرایی کشور را به دست گیرد که مایه افتخار اسلام و ولایت و خار چشم دشمنان و مجری تحقق تمدن نوین اسلامی باشد.


24 خرداد 92 که روز پیروزی جبهه انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه خواهد بود یک بار دیگر دنیا، شاهد حماسه آفرینی ملت ایران خواهد بود. ملت ایران خواهند آمد تا پاسخ دو طایفه شیطانی را بدهند.


اولاً آمریکایی که اعلام کرد: «تحریم میکنم تا مردم را از نظام جدا کنم» شاهد حضور شگفت انگیز ایرانیان بوده و شکستی سخت نصیب استکبار خواهد شد.


ثانیاً کسانی که با ادعای تقلب در سال 88، سلامت نظام انتخاباتی را زیر سؤال برده تلاش کردند تا با این ادعا، مردم را از آمدن پای صندوقهای رأی منصرف و نسبت به مشارکت در انتخابات دلسرد کنند با حضور حداکثری، پاسخ کوبنده خود را از ملت دریافت خواهند کرد. اگرچه حضور انبوه مردم در انتخابات مجلس دهم، فتنهگران را رسوا کرد اما حضور حیرت انگیز 24 خرداد 92 با شور و حماسهای افزون، بصیرت بالای ملت و اعتماد عمیق آنان را به نظام اثبات نموده نام ایران اسلامی را برای همیشه تاریخ در قلوب بشریت به اهتزاز در خواهد آورد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها