به روز شده در: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۱
امام جمعه موقت قصرشیرین:
حجت‌الاسلام «اسماعیل شامحمدی» گفت: نکته‌ای که در برجام باید مورد توجه قرار گیرد این است که آمریکایی‌ها در این سند به دنبال تقویت اسرائیل و تضعیف کشورهای مسلمان هستند.
کد خبر: ۴۴۶۱۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴ - 05March 2021

آمریکایی ها در برجام به دنبال تقویت اسراییل و تضعیف کشورهای مسلمان هستندبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، حجت‌الاسلام و المسلمین «اسماعیل شامحمدی» امام جمعه موقت شهرستان قصرشیرین در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه به دنبال سلاح هسته‌ای نبود و تنها هدف ما دستیابی به فناوری‌های نوین علمی برای پیشرفت کشور است.  

وی افزود: به گفته مقامات آمریکایی ایران سال ۲۰۱۵ با ایران سال ۲۰۲۱ متفاوت است و آمریکایی ها در توافقات به دنبال امتیازات بیشتر هستند و این خصلت آنها است.

امام جمعه موقت شهرستان قصرشیرین گفت: نکته ای که در برجام باید مورد توجه قرار گیرد این است که آمریکایی ها در این سند به دنبال تقویت اسراییل و تضعیف کشورهای مسلمان هستند و برای تحقق اهداف خود حمایت از اسراییل را همواره مدنظر دارند.

وی ادامه داد: نکته سوم که در سند راهبردی آمریکا که بسیار حایز اهمیت است اینکه در سند آن ها به نژادپرستی ساختاری اشاره شده و این دلیلی بر دوران افول ضعف آمریکا و قدرت جمهوری اسلامی ایران است که ما همواره به دنبال تقویت کشورمان هستیم.

امام جمعه موقت شهرستان قصرشیرین گفت: آمریکا در مواضع خود علیه جمهوری اسلامی ایران و فشارها و تحریم‌هایی که بر کشورمان ایجاد کرده با شکست مواجه شده است.

حجت الاسلام شامحمدی گفت: شیطنت کشورهای اروپایی که دنبال تصویب قطعنامه علیه کشورمان بودند با هشدار ایران و رایزنی های صورت گرفته از این کار منصرف شدند.

وی اضافه کرد: نتیجه ای که می شود گرفت این است که لغو همه تحریم های ایران باید انجام شود و اروپایی ها برای این کار اقدام عملی داشته باشند.  

امام جمعه موقت شهرستان قصرشیرین ادامه داد: موضع گیری های بایدن در این مدت نشان می دهد که سیاست های آمریکا همچون دوران ترامپ و دولت های قبلی است و سیاست جمهوری اسلامی ایران در برابر کاخ سفید همان شعار مرگ بر آمریکا و همان راهی را خواهیم رفت که مقام معظم رهبری ترسیم کرده که برگشت به تعهدات و جبران گذشته و راستی آزمایی است و آمریکا لغو تحریم ها را در عمل ثابت کند.

وی با اشاره به روز احسان و نیکوکاری که کاری خداپسندانه است، گفت: وظیفه هر مسلمانی است که به همنوع خود کمک کند و در این راه از تلاش های کمیته امداد (ره) برای حمایت از خانواده های نیازمند قدردانی می کنیم.

حجت الاسلام شامحمدی همچنین با اشاره به روز درختکاری افزود: حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی یک وظیفه است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها