به روز شده در: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
در جلسه شورای قضایی آذربایجان‌ غربی صورت گرفت؛
رئیس قوه قضاییه بر استفاده بیش از پیش از ظرفیت قانونی پایش زندانیان تاکید کرد و گفت: زندان جای قاچاقچیان مواد مخدر، سارقین مسلح و کسانی است که با اقدامات خود امنیت جامعه را مختل می‌کنند.
کد خبر: ۴۴۶۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸ - 05March 2021

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای قضایی آذربایجان‌غربی بر استفاده بیش از پیش از ظرفیت قانونی پایش زندانیان تاکید کرد و اظهار داشت: زندان جای قاچاقچیان مواد مخدر، سارقین مسلح و کسانی است که با اقدامات خود امنیت جامعه را مختل می‌کنند.

وی همچنین رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی را مامور کرد تا به صورت ویژه رسیدگی به تقاضاهای مردم این استان که در جریان سفر مطرح شدند را در دستور کار خود قرار دهد.

«غلامحسین اسماعیلی» سخنگوی قوه قضاییه نیز از جمع‌آوری چهار هزار و ۵۰۰ نامه مردمی در جریان سفر آذربایجان غربی خبر داد و گفت: معاونان دستگاه قضا نیز ۴۰۰ ملاقات مردمی چهره به چهره در طول این سفر انجام دادند.

«محمد صاحبکار» معاون راهبردی قوه قضاییه نیز در این جلسه نتیجه گزارش هیات قضایی ۲۷ نفره اعزامی به استان آذربایجان غربی و نقاط قوت و ضعف عملکرد دادگستری این استان را قرائت کرده و راهکارهایی را در راستای بهبود عملکرد دادگستری آذربایجان غربی ارائه داد.

«علی اکبر گروسی» رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و روسای سازمان های تابعه دستگاه قضا در آذربایجان‌غربی نیز به بیان مسائل واحدهای قضایی آذربایجان غربی پرداختند.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد تعدادی قاضی به واحدهای قضایی شهرستان‌های آذربایجان غربی اضافه و اعتباراتی برای افزایش استفاده از دادرسی الکترونیکی در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها