به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
در ادامه اقدامات خصمانه صورت گرفت؛
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش وحشیانه به مناطقی در قدس اشغالی و کرانه باختری شماری از فلسطینیان را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
کد خبر: ۴۴۵۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴ - 02March 2021

یورش صهیونیست‌ها به قدس و کرانه باختری/ بازداشت شماری از فلسطینیانبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از فلسطین الیوم، سلسله اقدامات سرکوبگرانه نظامیان رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد. نظامیان صهیونیست به شهروندان فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری درگیری شدیدی میان آن‌ها اتفاق افتاد. صهیونیست‌ها از گلوله‌های جنگی و گاز اشک آور علیه فلسطینیان استفاده کردند.

فلسطین الیوم اعلام کرد که به دنبال وقوع درگیری‌های شدید در کرانه باختری و قدس اشغالی شماری از شهروندان فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست بازداشت شدند. پیشتر نیز کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای به ارائه گزارشی از اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی پرداخت و اعلام کرد که سرکوب‌ها در سال جدید میلادی تشدید شده است.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها