به روز شده در: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۱
معاون اجرایی ارتش در آیین گرامیداشت شهدای مهندسی رزمی نزاجا:
امیر سرتیپ محمد محمودی گفت: یگان‌های مهندسی رزمی ارتش در دوران دفاع مقدس در خط مقدم مبارزه با دشمن قرار داشتند و علیرغم مخاطرات و تهدیدات فراوان برای انجام‌ وظیفه و جهاد در راه اسلام و قرآن پیش‌قدم و داوطلب بودند.
کد خبر: ۴۴۴۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶ - 25February 2021

به گزارش دفاع‌پرس از مشهد، امیر سرتیپ «محمد محمودی» معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی در مراسم تجلیل از خانواده شهدای گروه ۴۴۴ مهندسی رزمی نزاجا با تأکید بر نقش تأثیرگذار یگان‌های مهندسی رزمی ارتش اظهار داشت: بخش مهمی از موفقیت‌های هشت سال دفاع مقدس بدون شک مرهون زحمات و تلاش‌های این سنگرسازان بی سنگر بوده است.

فتوحات دفاع مقدس درگرو ایثارگری سنگرسازان بی‌ سنگر بود

وی افزود: یگان‌های مهندسی چه در زمان آفند و چه در پدافند در خط مقدم مبارزه با دشمن قرار داشتند و علی‌رغم مخاطرات و تهدیدات فراوان، برای انجام‌ وظیفه و جهاد در راه اسلام و قرآن پیش‌قدم و داوطلب بودند.

معاون اجرایی ارتش با اشاره به عرصه‌های خدمت‌رسانی یگان‌های مهندسی ارتش در شرایط کنونی کشور خاطرنشان کرد: گرچه دوران هشت سال افتخار و حماسه دفاع مقدس به پایان رسید اما خط خدمت‌رسانی یگان‌های مهندسی رزمی ارتش همچنان تداوم دارد و در تمامی حوادث مترقبه و بلایای طبیعی سال‌های اخیر، مهندسی رزمی ارتش پیشتاز عرصه خدمت‌رسانی به ملت ایران بوده است.

فتوحات دفاع مقدس درگرو ایثارگری سنگرسازان بی‌ سنگر بود

وی ادامه داد: در همین لحظه که ما اینجا هستیم، هنوز پل‌هایی که گروه ۴۴۴ مهندسی رزمی نزاجا در مناطق سیل‌زده کشور احداث کرده، در حال بهره‌برداری است و در همه بحران‌های طبیعی اخیر، خادمان ارتشی مردم حضورداشته‌اند. اعتماد و احترامی که این ملت در نواحی و مناطق بحران‌زده کشور به خادمان ارتشی خود دارند، برای ارتش مایه افتخار و مباهات است لذا با تمام قدرت، راه خدمت‌رسانی به مردم عزیز را تحت امر ولایت ادامه خواهیم داد.

فتوحات دفاع مقدس درگرو ایثارگری سنگرسازان بی‌ سنگر بود

در انتهای این مراسم و با حضور امیر سرتیپ محمودی، تعدادی از خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس از جمله خانواده شهید غلامرضا خندان، خانواده سرگرد جانباز حسین مشهدی و سرهنگ جانباز حسین وطن‌دوست و ۳۶ نفر از مهندسان شاغل در گروه ۴۴۴ مهندسی رزمی نزاجا مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها