به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
نماینده ولی فقیه در بوشهر تاکید کرد؛
آیت‌الله «غلامعلی صفایی بوشهری» با تاکید بر تربیت و آموزش کودکان براساس تراز انقلاب اسلامی گفت: تنظیم برش استانی تدوین سند و نقشه پیشرفت کودکان در قالب برنامه آمایشی مورد تاکید است.
کد خبر: ۴۳۹۵۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۳ - 27January 2021

ضرورت تربیت و آموزش کودکان براساس تراز انقلاب اسلامیبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، آیت‌الله «غلامعلی صفایی بوشهری» نماینده ولی فقیه در استان بوشهر امروز در آیین آغاز به‌کار سیزدهمین مدرسه زمستانی حقوق کودک در استان بوشهر با اشاره به جایگاه کودکان در جامعه و توجه به روش‌های تربیتی و آموزشی آنان اظهار داشت: نظارت بر تربیت و آموزش کودکان بر عهده اولیا، پدر و مادر کودکان، فعالان امور تربیتی و آموزشی است.

وی با تاکید بر توجه به حمایت از کودکان در همه عرصه‌ها گفت: تربیت و آموزش کودکان در تمامی سطوح جامعه بر اساس آموزه‌های دینی مبتنی بر فرهنگ اسلامی باید مورد توجه قرار بگیرد.

امام جمعه بوشهر تدوین سند و نقشه پیشرفت کودکان در یک افق 10 و 20 ساله را مورد تاکید قرار داد و افزود: در حمایت از کودکان ضمن شناسایی فرصت‌ها، تهدیدها و ظرفیت‌ها بر اساس شرایط مناطق این مهم باید مورد توجه قرار گرفته شود.

صفایی بوشهری با تاکید بر تربیت و آموزش کودکان براساس تراز انقلاب اسلامی تصریح کرد: تنظیم برش استانی تدوین سند و نقشه پیشرفت کودکان در قالب برنامه آمایشی مورد تاکید است.

وی شناسایی و رفع آسیب‌ها و ناهنجارهای اجتماعی کودکان را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: استان بوشهر در ناهنجاری‌ها و آسیب‌ها در مقطع سنی کودکان از جایگاه مطلوبی برخوردار است ولی نظارت و برنامه‌ریزی برای حمایت از حقوق کودکان از ضروریات است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار