به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
شاهین محمدصادقی مشارکت 250 هزار بسیجی در طرح شهید سلیمانی را مورد اشاره قرار داد و گفت: طرح سردار شهید سلیمانی یک طرح محله محور و مسجد محور است و تا پایان نابودی کرونا این طرح ادامه دارد.
کد خبر: ۴۳۹۵۳۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷ - 27January 2021

طرح سردار شهید «سلیمانی» تا پایان نابودی کرونا ادامه داردبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «شاهین محمدصادقی» رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور امروز در نشست بررسی اجرای طرح شهید سلیمانی در استان بوشهر، این استان را قلب انرژی ایران اسلامی دانست و اظهار داشت: استان بوشهر سنگر مقاومت در هشت سال دفاع مقدس و ادوار مختلف تاریخی در مقابل تجاوزگران خارجی بود که مایه مباهات ملت ایران است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای تاریخی کهن با پیشینه درخشان است، بیان کرد: اکنون مردم استان بوشهر با ولایت‌مداری و وطن دوستی در عرصه‌های مختلف جامعه نقش آفرینی می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور روند اجرای تشکیل و اجرای طرح شهید سلیمانی برای مقابله با بیماری کرونا را تشریح کرد و گفت: جمهوری اسلامی در مقابله با کرونا در جهان خوش درخشید و با اجرای طرح شهید سلیمانی زمینه کنترل و مدیریت این بیماری در جامعه را فراهم کرد.

محمدصادقی صحنه مقابله با کرونا را عرصه قدرت‌نمایی و اقتدار کشورها دانست و افزود: در حالیکه در کشورهای اروپایی و آمریکایی شاهد افزایش روز افزون شیوع، بستری و فوتی کرونایی هستیم در جمهوری اسلامی ایران منحنی ابتلا، بستری و فوت نزولی شد که نشان از توانمندی جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه بیماری کرونا در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و فرهنگی تاثیرگذار است تصریح کرد: برخورد با پدیده کرونا در چشم، قلب و جسم ملت‌ها تاثیرگذار است و تعیین کننده اقتدار و قدرت یک کشور در سطح بین‌المللی محسوب می‌شود.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای پیشگیری از انتشار بیماری کرونا عملیاتی شد خاطر نشان کرد: تغییر سیاست درمان به بهداشت و پیشگیری یکی از اهداف مهم این طرح است و طرح شهید سلیمانی مبتنی بر اصول علمی و دانشی در حال اجراست.

محمدصادقی جلوگیری از انتقال زنجیره ویروس کرونا را از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح دانست و گفت: بیماریابی، ایزوله کردن افرادآلوده به ویروس کرونا، حمایت از آسیب دیدگان و نظارت ویژه  بر همه امور جامعه در طرح شهید سلیمانی مورد توجه قرار دارد.

وی مشارکت 250 هزار بسیجی در طرح شهید سلیمانی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: طرح سردار شهید سلیمانی یک طرح محله محور  و مسجد محور است و تا پایان نابودی کرونا  این طرح ادامه دارد.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور دو رقمی شدن میزان فوتی‌های کرونایی را از موفقیت طرح شهید سلیمانی دانست و بیان کرد: در حالی که کشورهای مختلف غربی فوتی‌های آنان رو به افزایش است و روزانه تا 4 هزار نفر فوتی در آمریکا ثبت می‌شود در جمهوری اسلامی علی‌رغم  مشکلات تحریم‌ها و دیگر مسائل با اجرای طرح شهید سلیمانی  شاهد کاهش بستری‌ها و فوتی‌ها هستیم.

محمدصادقی حمایت از آسیب دیدگان کرونا را از دیگر بخش‌های طرح شهید سلیمانی دانست و گفت: در اجرای این طرح پایگاه‌های بسیج 300 میلیارد تومان بسته غذایی میان آسیب دیدگان و بیماران کرونایی تاکنون توزیع کرده‌اند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها