به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
مشاور وزیر و مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی:
سید «حمزه رضوی»گفت: اقدامات جهاد در بخش تحقیقات مهندسی به خوبی تبیین و معرفی شود و باید با همکاری و مشارکت، این اسناد جمع آوری، ثبت و ضبط و نگهداری شود.
کد خبر: ۴۳۹۴۷۰
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱ - 27January 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از سمنان، سید «حمزه رضوی» مشاور وزیر و مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی در نشستی با سرهنگ «محمد حسن سلامی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان در سالن جلسات مرکز فرهنگی دفاع مقدس سمنان اظهار داشت: مجموعه جهاد سازندگی با توجه به نقش و مأموریت اصلی که در محرومیت زدایی داشته است جایگاه خوبی در بین مردم داشت و هنوز این مهم در یاد مردم مانده است.

وی خاطر نشان کرد: جهاد در دوران دفاع مقدس زمانی که احساس کرد به حضور جهادگران در صحنه نبرد حق علیه باطل نیاز است به صورت منسجم وارد شد و نیروهای جهادی علاوه بر محرومیت زدایی به صحنه جنگ با دشمن نیز وارد شدند.

مشاور وزیر و مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به حضور پررنگ جهادگران در هشت سال دفاع مقدس گفت: سنگرسازان بی سنگر لقب خوبی برای جهاد گران است که نیاز است فعالیت های این قشر به نسل جوان بیان شود. ‌

رضوی با بیان اینکه جوان ها باید بدانند که کشور با کمک مجموعه های انقلابی سپاه، ارتش، جهاد سازندگی و همه آحاد مردم حفظ شده است گفت: در هشت سال دفاع مقدس همه برای حفظ انقلاب از جان مایه گذاشتند.

وی بر ضرورت جمع آوری اسناد جنگی گردان‌های جهاد تاکید کرد و گفت: باید با همکاری و مشارکت این اسناد جمع آوری و ثبت و ضبط و نگهداری شود.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تا کنون در زمینه جمع آوری اسناد در مجموعه های جهاد کشاورزی در سراسر کشور اقدامات مطلوبی انجام شده است از مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان خواست تا سازمان جهاد کشاورزی استان را در جمع آوری و تدوین اسناد دوران هشت سال دفاع مقدس یاری کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها