به روز شده در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۷
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور:
حجت الاسلام «یوسفعلی شکری» گفت: مادران شهدا بخاطر اسلام، انقلاب، امام و میهن اسلامی همه سختی‌های فراق را تحمل کردند.
کد خبر: ۴۳۹۲۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳ - 26January 2021

مادران شهدا به خاطر اسلام و انقلاب داغ فراق را تحمل کردندبه گزارش دفاع‌پرس از قم، حجت الاسلام «یوسفعلی شکری» نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش اسوه‌های ماندگار که امروز با حضور مادران و همسران شهدا در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار کرد: شهیدان از عشقی که به خانواده‌های خود داشتند، برای دفاع از حریم ناموس جامعه، ملت، شیعیان و مسلمانان و ایرانیان جان خویش را به کف گرفتند و در مقابل دشمن ایستادند.

وی با اشاره به اینکه مادران و همسران شهیدان رسالت خود را به خوبی به دوش کشیدند، افزود: جانبازان قطع نخاع، اعصاب و روان و شیمیایی همین الان هم سخت‌ترین مشکل‌ها را تحمل می‌کنند و همسرانشان نیز همراهشان هستند.

شکری ادامه داد: جانبازان پس از گذشت بیش از ۳۰ از جنگ تحمیلی همچنان هزینه جنگ را پرداخت می‌کنند و همسران، مادران و خواهران مهربان آن‌ها در کنارشان قرار دارند و آن‌ها را پرستاری می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید گفت: آسوده خاطرانی که به کنار نشستند و دستی در آتش ندارند و گاهی حرف‌هایی می‌زنند که سزوار خودشان است و همه نگاهشان نیز به این جهان یک نگاه دنیوی است باید بدانند که مادران شهیدان از عمق جان به فرزند خود عشق می‌ورزیدند.

وی افزود: مادران شهدا فرزندان خود را با همه عالم عوض نمی‌کردند، ولی چون مساله اسلام، انقلاب، امام و میهن اسلامی بود همه سختی‌های فراق را تحمل کردند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در بنیاد شهید خطاب به خانواده شهیدان گفت: اگر در این راه صابرانه و جوانمردانه ایستاده اید، بدانید که خدا و ملائکه بر شما درود می‌فرستد و خیر دنیا و آخرت بر شما خواهد بود.

وی افزود: قدرتی که جانبازان برای این ملت ارزانی داشتند شما مادران و همسران در ثواب و پاداش آن شریک هستید و در آینده بالنده امت اسلامی نیز سهم بسزایی دارید، نامتان جاودانه است و مردم از شما به خیر و عزت و توانایی یاد خواهند کرد و به عنوان پایه گذار تمدن اسلامی نگاه می‌کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها