به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
شهید «محمدرسول رضایی»؛
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «محمد‌رسول رضایی» آمده است: در تشییع جنازه من پرچم آمریکا را به آتش بکشید تا مردم بدانند که من ضد آمریکایی و تابع ولایت فقیه هستم.
کد خبر: ۴۳۸۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰ - 30January 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از همدان، «محمد‌رسول رضایی» در 19 تیر‌ 1353 در اسدآباد همدان متولد شد و در حالی که به عنوان بزرگترین فرزند خانواده کمک حال پدر و مادر بود و دانش آموز 13 ساله مدرسه راهنمایی امیركبیر اسدآباد به حساب می آمد با دستکاری در شناسنامه‌اش عازم جبهه‌های حق علیه باطل شد و در دومین اعزام خود با شرکت در عملیات بیت المقدس 2 در تاریخ 30 دی 1366 در ارتفاعات‌ غرب‌ شهر ماووت‌ عراق‌ به فیض شهادت نائل آمد.

فرازی از وصیت‌نامه شهید:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون»

گمان نکنید آنانکه در راه خدا به درجه رفیع شهادت نائل گشته‌اند مرده اند بلکه زنده‌اند و در پیشگاه خداوند روزی می‌خورند.

با درود و سلام به اسلام راستین و مهدی موعود (عج) و با درود و سلام بر نایب بر حقش امام بت شکن و رزمندگان کفر ستیز و شهدای گلگون کفن اسلام از صدر تا به حال وصیت نامه خود را شروع می‌کنم. خدایا تو می دانی که من جز برای رضای تو به جبهه نیامده‌ام. من برای کمک به مستضعفان و مبارزه با ظلم و استکبار جهانی به جبهه آمده‌ام تا انتقام شهدای خرمشهر و انتقام شهدای اسلام را بگیرم. آمده ام تا انتقام خون بچه‌های شیرخوار را که در زیر بمباران وحشیانه صدام به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند بگیرم و نگذارم که حق آنان پایمال گردد.

از شما امت حزب الله می خواهم که جبهه‌ها را خالی نگذارید. امام عزیزمان را تنها نگذارید. مراسم دعای کمیل و دعای توسل را هر چه با شکوه‌تر برپا کنید و در تشییع جنازه من پرچم آمریکا را به آتش بکشید تا مردم بدانند که من ضد آمریکایی و تابع ولایت فقیه هستم.

خطاب به پدر و مادر عزیزم. از پدر و مادرم می‌خواهم که برای من گریه نکنند و از اینکه من شهید شدم ناراحت نباشید بلکه خوشحال باشید که فرزندی را بزرگ کرده‌اید و او را در راه دین و قرآن و در راه وطن قربانی کرده‌اید و در آخر از تمام اهل خانواده و قوم و خویشان حلالیت می‌خواهم و می خواهم که راهم را ادامه دهند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها