به روز شده در: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۹
جانشین فرمانده کل ارتش:
امیر دادرس با بیان اینکه در تمامی عرصه‌ها قدرت پاسخگویی به تهدیدات دشمن را داریم، گفت: امروز در وضعیتی هستیم که می‌توانیم هر نگاه ناپاک و دست ناپاک را برابر نوع و اندازه تهدید از بین ببریم.
کد خبر: ۴۳۶۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷ - 12January 2021

ارتش در تمامی عرصه‌ها قدرت پاسخگویی به تهدیدات دشمن را داردبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «محمدحسین دادرس» جانشین فرمانده کل ارتش در اختتامیه ششمین دوره رزم مقدماتی مشترک دانش‌پژوهان و مراسم تحلیف و اعطای سردوشی دانش‌آموختگان آموزشگاه‌های درجه‌داری ارتش که صبح امروز (سه‌شنبه) در مرکز آموزش ۰۱ شهدای وظیفه نیروی زمینی ارتش برگزار شد، اظهار داشت: دانش‌آموختگان درجه‌داری ارتش که امروز مفتخر به دریافت سردوشی شده‌اند در مسیر نورانی ولایتمداری و سربازی امام زمان (عج) گام نهاده‌اند که این سعادت دنیا و آخرت را برای شما در پی دارد.

وی افزود: دانش‌آموختگان آموزشگاه‌های درجه‌داری ارتش خادمان ملت شریف ایران اسلامی و ادامه‌دهنده راه شهدای بزرگی، چون صیاد شیرازی، سلیمانی، بابایی، نامجو و کلاهدوز هستند. آن‌ها در بین مشاغل بسیاری که می‌توانستند انتخاب کنند و از آرامش و رفاه بیشتری برخوردار باشند، مسیری را انتخاب کردند که مورد توجه اولیای الهی است و هرکسی به این توفیق نائل نمی‌شود.

جانشین فرمانده کل ارتش در ادامه با اشاره به خوی استکباری آمریکا گفت: امروز سرباز آمریکایی در خدمت یک انسان جانی و یک نظام شیطانی قرار دارد و غایت مسیر کفر و الحاد و شیطان چیزی جز هلاکت نیست.

امیر دادرس ادامه داد: آن‌ها در یمن، عراق، سوریه و فلسطین مردم مظلوم و بی دفاع را به خاک و خون می‌کشند و اگر خدمات شایان پیروان مکتب جهاد و شهادت نمی‌بود، امروز این جنایت‌ها در ایران اسلامی هم اتفاق می‌افتاد.

وی اضافه کرد: در مقابل، سرباز ایرانی امروز تحت زعامت و ولایت فردی است که همچون معصومین (ع) زندگی کرده است و ما مفتخر هستیم در جایی خدمت می‌کنیم که خدمت به مردم تکلیف شرعی محسوب می‌شود.

جانشین فرمانده کل ارتش تأکید کرد: اگر دلیرمردی و رشادت شما عزیزان و دیگر همکاران در نیرو‌های مسلح نبود، قطعاً ما هم وضعیتی نامناسب در منطقه داشتیم.

امیر دادرس در بخش دیگری از سخنان خود به رزمایش گسترده پهپادی ارتش اشاره و عنوان کرد: بکارگیری صد‌ها پهپاد در این رزمایش بیانگر دانش پهپادی و حرکت بر لبه دانش روز دنیا بود؛ هر یک از این پهپاد‌ها می‌تواند پاسخ مناسبی برای هر حرکت نادرستی از سوی دشمنان باشد.

وی با بیان اینکه امروز در تمامی عرصه‌ها به برکت رهنمود‌های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی قدرت پاسخگویی به تهدیدات دشمن را داریم.

جانشین فرمانده کل ارتش تصریح کرد: اگر تحریم‌ها نبود، ما امروز به این سطح از توانایی در همه عرصه‌های نظامی اعم از زمینی، هوایی، دریایی و زیردریایی نمی‌رسیدیم.

امیر داردس تأکید کرد: امروز در وضعیتی هستیم که می‌توانیم هر نگاه ناپاک و دست ناپاک را برابر نوع و اندازه تهدید از بین ببریم و این به برکت حضور هوشمندانه نیروهای ارتش در این عرصه است.

وی خطاب به نیروهای ارتش گفت: شما در حوادث طبیعی به مردم خدمت می‌کنید و خادمان ملت هستید و مردم از دیدار شما لذت می‌برند و توان، سلامت و آمادگی شما خاری در چشمان دشمنان است.

جانشین فرمانده کل ارتش با آرزوی موفقیت برای دانش‌آموختگان آموزشگاه‌های درجه‌داری ارتش خاطرنشان کرد: در دوره‌ای زندگی می‌کنید که اگر بصیرت نداشته باشید، قطعاً راه و مسیرتان درست پیش نمی‌رود. امروز فضای مجازی یک فضای ناامن است و اگر بصیرت نداشته باشیم، ممکن است که تحت تأثیر این فضا با دشمن همراه شویم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار