به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
امروز برگزار می‌شود؛
شماری از رهبران گروه‌های فلسطینی امروز سه‌شنبه در نشستی مشترک آخرین تحولات اراضی اشغالی و نیز راهکار‌های مقابله با رژیم صهیونیستی را مورد بررسی قرار می‌دهند.
کد خبر: ۴۲۹۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳ - 01December 2020

نشست‌ گروه‌های فلسطینی برای بررسی راهکارهای مقابله با تل‌آویوبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از العهد، گروه‌های فلسطینی امروز (سه‌شنبه) نشست مشترکی را برگزار خواهند کرد؛ قرار است در این نشست که در نوارغزه برگزار می‌شود، رهبران گروه‌های فلسطینی آخرین رویداد‌های سرزمین‌های اشغالی را مورد بررسی قرار دهند.

بر اساس این گزارش، در این نشست قرار است شماری از رهبران فلسطینی از جمله خلیل الحیه معاون رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه شرکت کند؛ این درحالی است که خالد البطش عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی هم در این نشست شرکت می‌کند.

افزون بر این، جمیل مزهر عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی، صالح ناصر عضو دفتر سیاسی جبهه دموکراتیک، عائد یاغی مسئول طرح ابتکار ملی در نوارغزه و نیز خالد ابو هلال به نمایندگی از گروه‌های مقاومت در نشست مشترک گروه‌های فلسطینی شرکت خواهند کرد.

قرار است در این نشست، رهبران گروه‌های فلسطینی درباره چگونگی راهکار‌های مقابله با دشمن صهیونیستی و نیز راهکار‌های مقابله با سیاست عادی‌سازی روابط برخی کشور‌های عربی با تل آویو، گفت‌وگو کنند.

انتهای پیام/ ۴۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها