به روز شده در: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
فرماندار تنگستان:
عبدالحسن رفیعی پور گفت: امروز شهادت فخری زاده برگ دیگری از اسناد قربانی بودن ایران در مقوله تروریسم است.
کد خبر: ۴۲۹۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸ - 30November 2020

شهادت «فخری زاده» برگ دیگری از اسناد قربانی تروریسم استبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «عبدالحسن رفیعی پور» فرماندار تنگستان در پیامی با تسلیت شهادت دکتر محسن فخری زاده گفت: این اقدام تروریستی برگ دیگری از اسناد قربانی بودن ایران در مقوله تروریسم است.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین ترور ناجوانمردانه شهید دکتر محسن فخری زاده معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توسط دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داد دشمنان ملت ایران نتوانستند اراده این ملت بزرگ را در جنگ اقتصادی و تحریکات نظامی بشکنند.

ستیزه جویی اسکتبار جهانی با نظام اسلامی در قالب ترور فرزندان این سرزمین موضوع تازه ای نیست و این جریان از شهادت دکتر بهشتی تا شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی ادامه داشته و امروز شهادت دکتر فخری زاده برگ دیگری از اسناد قربانی بودن ایران در مقوله تروریسم است.

اینجانب شهادت مظلومانه دکتر فخری زاده را خدمت رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم آن شهید عزیز و ملت شهیدپرور و همیشه در صحنه ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای این شهید عزیز علو درجات را خواستارم.

انتهای پیام/ 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها