به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان «آستارا»:
بهزاد قنبری در حاشیه رزمایش خودرویی و موتوری طرح شهید سلیمانی گفت: باید با هم‌افزایی ادارات و نهادها در قالب طرح شهید سلیمانی بتوانیم در کنترل و مدیریت ویروس کرونا به نتایج خوبی برسیم.
کد خبر: ۴۲۸۸۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲ - 28November 2020

رزمایش خودرویی و موتوری طرح شهید سلیمانی برگزار شد

به گزارش دفاع‌پرس از رشت، «بهزاد قنبری» فرمانده سپاه ناحیه شهرستان «آستارا» امروز در حاشیه رزمایش خودرویی و موتوری طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: باید با هم‌افزایی ادارات و نهادها در قالب طرح شهید سلیمانی بتوانیم در کنترل و مدیریت ویروس کرونا به نتایج خوبی برسیم.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در سه محور فرماندهی قرارگاه (فرمانداری)، جانشینی (بهداشت و درمان) و فرماندهی عملیات (سپاه و بسیج) اجرا می‌شود، تصریح کرد: رفتارها تا امروز به شکل دفاعی بوده و از امروز به جنگ تمام عیار با این ویروس منحوس می‌رویم.

وی با اشاره به اینکه طرح شهید سلیمانی به صورت محله به محله و خانه به خانه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: شناسایی افراد مبتلا به کرونا و آموزش خانواده‌ها از اهداف اجرای این طرح است.

قنبری با بیان اینکه در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی ۹۰ تیم پنج نفره از پایگاه‌های مقاومت بسیج و ۵۰ تیم از شبکه بهداشت و درمان همکاری دارند، افزود: ۱۱ تیم چهار نفره نیز از جمعیت هلال احمر در اجرایی طرح مذکور مشارکت دارند.

وی با اشاره فعالیت دو گروه ۱۵ نفره تخصصی در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی، تاکید کرد: طرح شهید سلیمانی در طی ۱۰ الی ۱۵ روز در سطح شهرستان آستارا اجرا می شود.

«عباس صابر» فرماندار بندر آستارا نیز در حاشیه رزمایش اجرای طرح شهید سلیمانی، اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی با هدف غربالگری مبتلایان به کرونا و به صورت محله به محله و خانه به خانه اجرا می شود.

فرماندار بندر آستارا تصریح کرد: در اجرای طرح مذکور همه دستگاه ها و نهادهای دولتی به عنوان پشتیبان مشارکت دارند.

وی افزود: عملیات طرح شهید سلیمانی توسط سپاه اجرا شده و پشتیبانی تخصصی را شبکه بهداشت و درمان انجام می دهد.

صابر با بیان اینکه در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی از ظرفیت پایگاه های مقاومت بسیج برای شناسایی مبتلایان به کرونا بهره گرفته می شود، خاطرنشان کرد: پس از شناسایی مبتلایان به کرونا اقدامات درمانی و حمایتی از مبتلایان انجام می شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها