به روز شده در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر:
سردار علی رزمجو با بیان اینکه هر جا انقلاب اسلامی نیاز به حضور بسیج دارد وارد می‌شود، گفت: بسیج به معنای دفاع همه جانبه و بسیجی یعنی حضور همیشگی در صحنه‌های سخت انقلاب بودن است.
کد خبر: ۴۲۸۴۹۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲ - 26November 2020

بسیج در صحنه‌های سخت انقلاب حاضر استبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، سردار «علی رزمجو» فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر امروز در جمع خبرنگاران، تشکیل فلسفه بسیج به فرمان امام راحل را حضور این نیروی توانمند در همه شرایط سخت جامعه دانست و اظهار داشت: کمک‌رسانی به مردم در همه شرایط سخت جامعه یکی از اهداف مهم تشکیل بسیج است.

وی، با بیان اینکه هر جا انقلاب اسلامی نیاز به حضور بسیج دارد وارد می‌شود گفت: بسیج به معنای دفاع همه جانبه و بسیجی یعنی حضور همیشگی در صحنه‌های سخت انقلاب بودن است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر یکی از ماموریت‌های مهم بسیج را در شرایط  کرونایی را رسیدگی به مردم آسیب دیده دانست و خاطر نشان کرد: بسیجیان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 200 هزار و 500 بسته معیشتی، 32 هزار و  300 بسته لوازم‌التحریر، 2 میلیون و 838 هزار بسته بهداشتی،  144 فقره جهیزیه و 940 کارت هدیه نقدی میان نیازمندان توزیع کرده است.

سردار رزمجو ارزش کالاهای توزیع شده میان نیازمندان را 86 میلیارد و 161 میلیون تومان دانست و تصریح کرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری، که کمک‌های مومنانه به نیازمندان ادامه داشته باشد، در هفته بسیج  14 هزار و 510 بسته معیشتی غذایی به ارزش 7 میلیارد و 255 میلیون تومان میان نیازمندان استان بوشهر توسط بسیجیان توزیع شد.

وی، جمع کل کمک‌های مردم سخاوتمند، بسیجیان، پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی مقاومت، نهادهای استان بوشهر به نیازمندان در شرایط کرونایی را 93 میلیارد و  416 میلیون تومان دانست و گفت: این کمک‌ها توسط گروه‌های جهادی، بسیج سازندگی و بسیجیان با عزت و احترام در اختیار جامعه هدف  قرار گرفته است.

 فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به رسیدگی به نقاط آسیب دیده در بخش‌های مختلف از جمله سیل و زلزله افزود: سپاه استان بوشهر در قالب گروه‌های جهادی در سیل خوزستان و زلزله کرمانشاه با حضور خدمات ویژه‌ای ارائه کرد.

سردار رزمجو با قدردانی از مردم استان بوشهر در توجه ویژه به آسیب دیدگان و نیازمندان خاطر نشان کرد: در جریان سیل خوزستان و زلزله کرمانشاه و ویروس کرونا مردم خیر و سخاوتمند استان بوشهر کمک‌های قابل توجهی ارائه کردند که جای قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه بسیجیان در جشنواره مالک اشتر خوش درخشیدند تصریح کرد: برترین‌های جشنواره مالک اشتر استان بوشهر معرفی و تجلیل شدند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار