به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
نویسنده کتاب لشکر خوبان در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری دفاع مقدس:
نویسنده کتاب لشکر خوبان گفت: این کتاب تصویر نسبتا جامعی از تلاش های واحد اطلاعات و عملیات لشکر 31 عاشورا رادر معرض دید مخاطبان قرار می دهد.
کد خبر: ۴۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۲ - 07October 2013

توجه ویژه رهبر انقلاب غربت

معصومه سپهری نویسنده کتاب لشکر خوبان در حاشیه مراسم رونمایی از تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب "لشکر خوبان" که به همت دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در تالار الغدیر وزارت کشور برگزارشد، در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری دفاع مقدس اظهار داشت: به نظر من لشکر خوبان یکی از غریب ترین کتاب های دفاع مقدس است.

نویسنده کتاب لشکر خوبان افزود: در سال 1373 مصاحبه اولیه این کتاب شروع شد و من اواخر سال 1374نگارش این کتاب را قبول کرده و در سال 1378 نسخه اولیه آن را به پایان رسانده وتحویل دادم؛ اما در چاپ کتاب وقفه ای شش ساله افتاد و چاپ و نشر این کتاب تا سال 1384 به تاخیر افتاد.

وی تصریح کرد: علیرغم موفقیت کتاب در دهمین دوره کتاب سال دفاع مقدس (سال ۸۵) و برگزیده شدنش در بخش خاطرات شفاهی و همین طور برگزیده شدن آن در جشنواره ربع قرن کتاب دفاع مقدس (مهر ۸۸)  توجه لازم به کتاب نشد و چاپ دوم آن چهار سال طول کشید.

سپهری خاطرنشان کرد: این کتاب تصویر نسبتا جامعی از تلاش های واحد اطلاعات و عملیات لشکر 31 عاشورا را در معرض دید مخاطبان قرار می دهد. با اینکه در طول سال های گذشته توجه لازم به این کتاب نشده بود و این کتاب به نوعی در غربت بود اما تقریظ مبارک رهبر انقلاب به این غربت پایان داد و پایان بسیار خوشی را برای این غربت رقم زد.

وی افزود : این کتاب با صداقت و اخلاص به نگارش درآمده است؛ امیدوارم این صداقت و اخلاص باعث شود که مردم به این کتاب توجه کنند و استقبال خوبی از آن به عمل بیاورند.  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار