به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۷
همزمان با ششمین روز از هفته بسیج سپاه الغدیر و دادگستری استان یزد تفاهم‌نامه همکاری برگزاری دوره‌های آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی را امضا کردند.
کد خبر: ۴۲۸۳۳۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳ - 25November 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، همزمان با ششمین روز از هفته بسیج سپاه الغدیر و دادگستری استان یزد تفاهم‌نامه همکاری برگزاری دوره‌های آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی را امضا کردند.

این تفاهم‌نامه با هدف ارتقا آگاهی‌های عمومی و حقوقی سربازان و پاسداران، ارتقاء دانش و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی کاهش آسیب‌های شایع میان سربازان، ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای سربازان، ترویج و تسهیل ازدواج اسلامی و تحکیم بنیان خانواده بین سردار «رضا پورشمسی» به نمایندگی از سپاه الغدیر و «غلامعلی دهشیری» به نمایندگی از دادگستری استان یزد به امضا رسید.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی سبک زندگی، برگزاری کارگاه آموزشی پیش از ازدواج، اجرای کلاس‌های آموزشی مطالب حقوقی، برگزاری کلاس‌های ارتقاء سواد رسانه و آموزش مباحث پیشگیرانه در خصوص جرایم و آسیب‌های اولویتی از جمله موضوعات تعیین شده در این تفاهم‌نامه همکاری است.

بر اساس این تفاهم‌نامه دادگستری استان یزد متعهد شد نسبت به تأمین و معرفی مدرس مورد نیاز برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی اقدام کند.

ارائه مشاوره حقوقی مورد نیاز سربازان و پاسداران، برگزاری کارگاه‌های تربیت مدرس مورد نیاز برای پرسنل سپاه و اجرای کارگاه پیشگیری از خشونت و راه های مقابله و مواجهه با خشونت از دیگر تعدات دستگاه قضایی در این تفاهم نامه همکاری است.

ایجاد بسترهای مناسب برای برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه سربازان، شناسایی سربازان و پاسداران در شرف ازدواج و تازه ازدواج، برگزاری کارگاه‌های آموزشی فرزندان آفتاب ویژه سربازان نیز از جمله تعهدات سپاه الغدیر در انعقاد این تفاهم نامه همکاری است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار