به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین آغاز عملیات اجرایی شهرک مسکونی سردار شهید سلیمانی:
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دلایل استانداری هرمزگان برای عدم جابجایی روستای زاج و داربست «به‌حق و دارای پشتوانه فنی» بود، از احداث سیل بند در روستای زاج و داربست با رعایت دقیق نکات فنی و کارشناسی خبر داد.
کد خبر: ۴۲۸۳۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵ - 25November 2020

به گزارش دفاع‌پرس از هرمزگان،سردار «علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در آیین آغاز عملیات اجرایی شهرک مسکونی سردار شهید سلیمانی (زاج و داربست) با اشاره به بازدید از منطقه زاج و داربست در چند مرحله و پس از وقوع سیل، گفت: مردم ولایت مدار و قانع زاج و داربست شرایط بسیار بغرنجی داشتند و در همان روزهای اولیه برای خدمات رسانی به مردم این روستا تمام همت خود را به کار گرفتیم.

وی با بیان اینکه دغدغه های استاندار هرمزگان و دلایل مطرح شده در زمینه ممانعت از جایجایی روستا به دلیل قرار گرفتن این روستا در مسیر سیلاب های فصلی و خطراتی که به همراه داشت،  کاملا به‌حق و دارای پشتوانه فنی بود، افزود: پس از برگزاری جلسات متعددی که با دستور استاندار هرمزگان برگزار شد، شورای برنامه ریزی و توسعه استان پس از رفع دغدغه های فنی، جابجایی روستا را تصویب  کرد که مقرر شد سپاه سیل بندی را با رعایت دقیق نکات فنی و مورد اطمینان احداث کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، اظهار امیدواری کرد: به همت خیران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هرمزگان و نیروی دریایی سپاه، طی مدت زمان کوتاهی این شهرک احداث شود.

سردار تنگسیری با تمجید از گروه های جهادی، مردم ومسئولان استان به منظور تلاش برای رفع محرومیت مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، تصریح کرد: طی این سال ها مشکلات زیادی دامن‌گیر کشور بوده است اما طبق دستور خداوند در قرآن کریم، ما باید در مقابل همه این مشکلات و سختی هایی که دشمن بر ما تحمیل کرده استقامت کنیم و به طور قطع وعده نصرت الهی محقق خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به عنوان یک نهاد انقلابی و با اشاره  به سیره عملی سردار سلیمانی در برخورد با مسائل گوناگون، گفت: رضایت خداوند در همه شئون باید ملاک عمل یکایک آحاد جامعه در هر جایگاهی قرار بگیرد و همواره منش و راه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی این بود که در انجام هر عملی تنها به دنبال کسب رضایت الهی بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها