به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۲
جلسه همفکری مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل با پیشکسوتان بسیجی دفاع مقدس استان به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.
کد خبر: ۴۲۸۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹ - 25November 2020

جلسه  هم فکری پیشکسوتان دفاع مقدس اردبیل با مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اردبیل، امروز جلسه همفکری «علی واحد» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل با پیشکسوتان بسیجی دفاع مقدس استان به مناسبت هفته بسیج با رعایت موازین بهداشتی در محل موزه دفاع مقدس استان اردبیل برگزار شد.

در این جلسه «واحد» ضمن گرامیداشت هفته بسیج از اتمام ساخت و تکمیل سالن سینمای دفاع مقدس تا پایان نیمه اول آذر خبر داد و افزود: موزه دفاع مقدس استان مرحله محتوایی را با شناسایی سوژه‌ها و تدوین سناریو پشت سر می‌گذارد و در این مرحله از نظرات و پیشنهادات هنرمندان و به ویژه پیشکسوتان دفاع مقدس استان استقبال می‌کنیم.

واحد افزود: اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اردبیل با برگزاری جلسات متعدد با پیشکسوتان دفاع مقدس بسیج، سپاه، ارتش، ناجا و جهاد آماده دریافت نظرات و پیشنهادات رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس استان در خصوص چگونگی نشر ارزش های دفاع مقدس و چینش محتوایی موزه است.

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان اردبیل تأکید کرد: کتاب‌های چاپ شده در خصوص نقش رزمندگان اردبیل در عملیات های مختلف را جهت نقد و بررسی پیش از چاپ در اختیار پیشکسوتان دفاع مقدس استان قرار داده و از نظرات تکمیلی آنها استفاده می کنیم.

در ادامه جلسه، «فریدون جبری»، «حجت مدنی»، «یاور اسماعیل‌نژاد»، «یاور عبدی»، «علیرضا یزدانی»، «رضا درخشان» و «عباسعلی درگاهی» از پیشکسوتان بسیجی دفاع مقدس استان اردبیل در خصوص نحوه ترویج فرهنگ دفاع مقدس و تجهیز و بهره‌برداری از موزه دفاع مقدس استان و چگونگی بهره‌برداری از ظرفیت پیشکسوتان  دفاع مقدس به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها