به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی عنوان شد؛
در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان آمده است: فراگیری تفکر و روحیۀ بسیجی، ضرورت امروزی و گسـترش فـرهنـگ بـســیـج، رمــز اصـلـی حیـات و بقـاء و مـانـایـی انـقـلاب و نـظـام اســلامی ایـران در کوران حوادث مختلف و در گردنه های سخت پیش رو و مایۀ پیشرفت های متعدد کشور بوده است.
کد خبر: ۴۲۸۲۴۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱ - 25November 2020

به گزارش دفاع‌پرس از آذربایجان‌شرقی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

 بســم الله الـرحـمن الـرحیـم

پنجم آذرماه یکی از برگ‌های زرین دفتر قطور افتخارات انقلاب شکوهمند اسلامی و یادآور صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و ارتش بیست میلیونی در مقطع حساس و سرنوشت‌سازی است که نهال نوپای انقلاب اسلامی تازه پا گرفته بود.

فراگیری تفکر و روحیۀ بسیجی، ضرورت امروزی و گسـترش فـرهنـگ بـســیـج، رمــز اصـلـی حیـات و بقـاء و مـانـایـی انـقـلاب و نـظـام اســلامی ایـران در کوران حوادث مختلف و در گردنه های سخت پیش رو و مایۀ پیشرفت های متعدد کشور بوده است و ما امروزه سخت نیازمند فراگیر شدن این نوع ســبـک زنــدگـی و نــگاه و تـفـکـر در سطح بین المللی برای مقابله با نظام های سلطه و استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل و رویارویی با مشکلات و در داخل نیز برای مبارزه با دشمنی ها و عبور موفقیت آمیز از فـتنـه ها و آشـوب ها و ابتلا ها و حوادث هسـتیم.

حضـور و خیـزش و جوشــش بـســیجیـان در بیش از ایـن چهـار دهـــه‌ از انقلاب اسلامی در درون‌مایۀ خود، برکت و بیداری را برای تمامی حقیقت جویان، عدالت‌خواهان و آزاداندیشان جهان به ارمغان داشته به طوری که در حال حاضر کشورهای مسلمان و حتی آزادۀ جهان با الگوبرداری از ساختار بسیج مستضعفان و تفکر و روحیۀ جهادی بسیج، گروه‌های مقاومت اسلامی راه اندازی کرده و همانطور که امروز شاهد آن هستیم.

برادران مسلمان ما در اقصی نقاط جهان به ویژه در یـمـن، لبـنـان، فـلسـطیـن، سـوریـه و عـراق با پیــروی از ایـن الگـوی کارآمـد و مـؤثـر به موفقیت های بزرگی نائل آمده اند و این است، طنـیـن فـریـاد رسـای فـرهـنگ و تـفکـر بســیـج که از آرزوی‌هـای دیـریـنــۀ امــام راحــل عظیــم‌الشــأن بوده که امـروز بـه دستان با کفایت خلف صالح‌شان، مقام معظم رهبری« مدظله العالی» و با سرانگشت هدایت‌های روشنگرانه معظم‌له در اقصی نقاط جهان به گوش می‌رسد.

از آغاز گسترش ویروس منحوس کرونا تا به امروز حضور ایثارگرانه و مستمر بسیجیان جان برکف، این جهادگران واقعی عرصه های نیاز و ضرورت که مخلصانه به مدد مجموعۀ نظام بهداشت و سلامت کشور شتافته و در طرح ایران همدل و کمک های مؤمنانه، گوی سبقت را از دیگران ربوده، مایۀ افتخار و مباهات بوده و جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی ضـمن گرامیـداشت سـالروز تـأسـیس بسیج مستضعفان و تبریک آن به خانوادۀ بزرگ بسیجیان و جامعۀ ایثارگران کشور، «بـســیـج» را همیشـه به عنوان بازوی توانمند و یار وفادار نظام اسلامی دانسـتـه که در طول سال‌های متمادی به عنوان همراهان همدل و یاوران صمیمی و همیشگی این شورا در برگزاری مراسم و مناسبت‌های ملی و عمومی کشور و یار صادق در امـر بزرگداشت ایام الله انقلاب اسلامی نقش اساسی ایفا کرده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار