به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
فرمانده سپاه میاندوآب:
فرمانده سپاه میاندوآب گفت: بسیجی بودن یک ارزش است و ورزشکاران بسیجی باید مروج ارزش‌های انقلابی، دینی و اسلامی باشند.
کد خبر: ۴۲۸۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵ - 25November 2020

ورزشکاران بسیجی مروج ارزش‌های انقلابی باشند

به گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، سرهنگ پاسدار «نورالدین پالهنگ» فرماندار سپاه میاندوآب امروز در مراسم تجلیل از مدال آوران ورزشکار بسیجی میاندوآب، اظهار داشت: بسیجی بودن یک ارزش است و ورزشکاران بسیجی باید مروج ارزش های انقلابی، دینی و اسلامی باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه این شهرستان از استعدادهای ورزشی زیادی برخوردار است که نیازمند توجه هستند، گفت: باید در راستای استعدادیابی ورزشی تلاش کرد.

وی با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران در میادین ورزشی، افزود: هرکس در هر جایگاهی که قرار دارد در جایگاه علمی، ورزشی و… به وظیفه‌اش عمل می کند و شما نیز در ورزش افتخارآفرینی می کنید.

پالهنگ تصریح کرد: بانوی ورزشکاری که با حجاب در میادین ورزشی حاضر می شود و افتخار آفرینی می‌کند و یا ورزشکاری که با حاضر نشدن در مقابل ورزشکار رژیم صهیونیستی، استکبارستیزی را به نمایش می‌گذارد، ارزشمند است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در ادامه با اشاره به اینکه باید به ظرفیت‌ها و اماکن ورزشی میاندوآب توجه ویژه‌ای شود، متذکر شد: باید برای بهبود وضعیت اماکن ورزشی تلاش کرد چرا که وضعیت موجود شایسته میاندوآب نیست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار