به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
شهید شرفعلی خزایی در وصیت‌نامه خود آورده است: باید با جهاد و تلاش در راه نابودی دشمنان اسلام قدم بردارید و نگذارید آن‌ها خدشه‌ای به دین ما وارد کنند.
کد خبر: ۴۲۸۱۹۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸ - 25November 2020

شهید شرفعلی خزایی:‌ با جهاد نابودی دشمنان را فراهم کنیدبه گزارش گروه سایر رسانه‎های دفاع‎پرس، شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید شرفعلی خزایی:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود بر رهبر کبیر انقلاب از خداوند سلامتی را برای ایشان خواستارم.

خانواده عزیزم انشاءالله در صحت و سلامت باشید، مبادا از خبر شهادت من ناراحت شوید که خداوند شما را یاور است. من هم دلتنگ شما هستم و از این راه دور دعاگوی شما.

عزیزان برای رهبر دعا کنید، ان‌شاءالله خداوند رهبر عزیز ما را سلامت کند و این آمریکای خائن را به گور ببرد.

این چریک‌های کافر و از خدابیخبر مردم را به خاک و خون کشیده‌اند و می‌خواهند شهر را بمباران کنند البته خیلی وقت است که می‌خواستند شهر را ویران کنند البته ما نخواهیم گذاشت.

شما باید باید با جهاد و تلاش خود در راه نابودی دشمنان اسلام قدم بردارید و نگذارید آن‌ها خدشه‌ای به دین ما وارد کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/ 341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها