به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
رئیس دادگستری شهرستان الیگودرز:
فتحی گفت: هر کسی در هر پست، مقام و جایگاهی صادقانه به مردم و نظام خدمت کند، بسیجی و احیاکننده تفکر بسیجی خواهد بود.
کد خبر: ۴۲۸۱۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲ - 24November 2020

خدمت صادقانه احیاگر تفکر بسیجی است

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خرم‌آباد، «امیرهوشنگ  فتحی» رئیس دادگستری شهرستان الیگودرز در دیدار با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت شهرستان الیگودرز، اظهار داشت: صاحبان قلم و اندیشه‌ورزان باید سالیان سال قلم بزنند، بلکه گوشه‌ای از خدمات بسیج را به رشته تحریر درآورند.

وی افزود: بسیجی‌ها در زمان جنگ تحمیلی فضای جبهه را عطرآگین کردند؛ آنها قبل از اینکه وارد خط مقدم بشوند، منیت‌ها را کنار گذاشتند، برای حفظ سرزمین و دفاع از ولایت در  جبهه حق مقابل باطل حاضر شدند جان عزیز خودشان را فدای اسلام کنند.

رئیس دادگستری شهرستان الیگودرز یادآور شد: هر کسی در هر پست،  مقام و جایگاهی صادقانه به مردم و نظام خدمت کند، بسیجی و احیاکننده تفکر بسیجی خواهد بود.

فتحی سعادت و موفقیت کشور را در گرو تفکر بسیجی دانست و گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی با تفکر بسیجی و ولایتمداری بود که «سردار دلها» لقب گرفت.

وی گفت: بسیج این اقیانوس بیکران در همه عرصه ها پیشقدم است و با ایثار و فداکاری و بدون چشمداشت به مردم خدمت می‌کند و دنبال برچسب، لوح تقدیر، مدال و یا رایزنی برای پست نیست که این باعث گسترش عزت آن شده است.

رئیس دادگستری شهرستان الیگودرز با اشاره به وضعیت بازار گفت: نباید در هر نقطه ای پلیس یا ناظر قرار داد، بلکه باید خود اصناف وارد شوند و مانع از احتکار و گران‌فروشی شوند.

فتحی فضای مجازی را دغدغه بزرگ  امروز دانست و گفت: عده ای دارند فرهنگ غنی ما را به غارت می‌برند؛ لذا دانشگاهیان ما باید برای مقابله با این اقدام، وارد عمل شوند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار